Gdzie ubezpieczacie swoje Tico.

• Panie i Panowie.

Kończy mi się OC i szukam taniej oferty. Obecnie mam auto ubezpieczone w Concordia . Kontynuacja będzie mnie kosztować 280zł za rok.

Może gdzieś taniej jest?

Gdzie Wy ubezpieczacie swoje auta?

• generali. ale jest nie na mnie więc nie będę podawał ile bulę bo bez sensu.

• Użytkownik archiwalny

Mi tak samo się kończy z końcem kwietnia. Miałem w link4 w zeszłym roku za OC i NWW zapłaciłem 370 zł. W tym roku za to samo w link4 412 zł no debile. Poszedłem do agenta i mi wyliczył bodajże w HDI 240 zł OC i NWW.

• Gdzie Wy
    ubezpieczacie swoje auta?

Ja mam od dobrych wielu wielu lat w hestii OC + Car assistance mini za 216zł (współwłaściciel). Kończy mi się w maju i zobaczę ile będzie kosztowała kontynuacja.

• Użytkownik archiwalny

Warta 320zł OC+NWW

• Admin

PZU, składka za OC 189 zł. Wariant ubezpieczenia PZU Auto Pomoc: "Komfort" (cokolwiek to znaczy , nie korzystałem ).

• Użytkownik archiwalny

Teraz mam od 3 lat w TUW i składka ok 175zł a od pojemności 1.3 270zł. Ale wiadomo, zależy od wielu czynników składka OC. warto popytać się u brokerów oni dają często promocje. wcześniej miałem 2 lata w PZU ale z 180 podnieśli składkę na 230. Aż taki naiwniak nie jestem by im znów płacić co roku więcej jak dawniej to robiłem i broker dał mi oc za 146zł w Filarze. Tak więc warto popytać się b można zaoszczędzić sporo.

• Użytkownik archiwalny

Ergo Hestia-409zł płaciłem na rok, w tą sobotę mi wychodzi OC i kontynuuje ale na 6 miesięcy 260zl bo cieniutko z pieniędzmi stoję...:D

• Spróbuj w Proama

• Moderator

poprzedni właściciel mojego tico miał ubezpieczenie w samopomocy za 129zł
    ale ubezpieczał gdzieś w okolicach białegostoku a samopomoc chyba teraz z kiś się połączyła

ps nie miałem żadnej rekalkulacji składek
    natomiast kumpel w axa musiał dopłacać

• poprzedni
    właściciel mojego tico miał ubezpieczenie w samopomocy za 129zł
    ale ubezpieczał
    gdzieś w okolicach białegostoku a samopomoc chyba teraz z kiś się połączyła
    ps nie miałem
    żadnej rekalkulacji składek
    natomiast kumpel w
    axa musiał dopłacać

Samopomoc to od kilku dobrych lat HDI

W Proamie paczałeś

• W Proamie paczałeś

Do Proamy bez 60% zniżek to nawet nie ma po co chodzić...

• Do Proamy bez 60%
    zniżek to nawet nie ma po co chodzić...

Nie wiem jak oni to obliczają ale tam mam drożej niż dotychczas. Samo OC 276zł a gdzie NNW?

Panowie prawko mam od 1990r. Żadnych nigdy szkód przez tyle lat. Wiek to lekko ponad 40. Czy nie za dużo sobie liczą?

• Panowie prawko mam
    od 1990r. Żadnych nigdy szkód przez tyle lat. Wiek to lekko ponad 40. Czy nie za
    dużo sobie liczą?

Mi też ostatnio wyliczyli jakiś kosmos przy 40% zniżek (bodajże coś w okolicach 900 zł).

Próbowałeś w Poczcie Polskiej? Ja tam mam ubezpieczenie od dwóch lat i taniej nigdzie nie mieli.

• Próbowałeś w
    Poczcie Polskiej? Ja tam mam ubezpieczenie od dwóch lat i taniej nigdzie nie
    mieli.

Zobaczę. Kiedyś byłem listonoszem więc może większe zniżki będą.

• Zobaczę. Kiedyś
    byłem listonoszem więc może większe zniżki będą.

Po znajomości: 80%

• Dziwne, bo ja mieszkając pod Warszawą z wiekiem 32 lata, prawkiem od 2000 roku i przy max. zniżkach za Swifta z silnikiem 1.3 (samo OC bez żadnych dodatków) płaciłem w tamtym roku 310 zł, a w tym 325 zł

• Dziwne, bo ja
    mieszkając pod Warszawą z wiekiem 32 lata, prawkiem od 2000 roku i przy max.
    zniżkach za Swifta z silnikiem 1.3 (samo OC bez żadnych dodatków) płaciłem w tamtym
    roku 310 zł, a w tym 325 zł

Panie to jakoś drogo...

U mnie w tym roku przy 40% zniżkach do zapłaty będzie 392 zł.

• Użytkownik archiwalny

U mnie w tym roku przy 40% zniżkach do zapłaty będzie 392 zł.

325zł jak na Warszawę to moim zdaniem nie taka zła cena. Ja sam płacę 270zł za silnik 1.3 przy max zniżkach.

• 325zł jak na
    Warszawę to moim zdaniem nie taka zła cena.

Kolega Adamo81 napisał podwarszawska miejscowość... To ja też mogę tak napisać.

Log in to reply