serialowo

• jako że leon wciąż się klepie i od jakiegoś czasu już chodzi mi głowie temat żeby podzielić się ze złośnikami jakie seriale oglądałem/oglądam i mogę polecić, oraz przy okazji może ktoś z was podrzuci jakieś rekomendacje dla mnie i innych jedziemy:

1. six feet under - sześć stóp pod ziemią
    2. dr house
    3. 19-2
    4. aquarius
    5. archer
    6. belfer
    7. blue bloods
    8. bosch
    9. Broadchurch
    10. brooklyn nine nine
    11. chance
    12. community
    13. Doctor Doctor
    14. fargo
    15. fuller house
    16. how i met your mother
    17. Lethal Weapon
    18. Life
    19. luther
    20. mr robot
    21. narcos
    22. pakt
    23. Person of Interest
    24. pitbull
    25. Rubicon
    26. Terriers
    27. The grand tour
    28. top gear
    29. The Night Manager
    30. tin star

jest jeszcze kilka tytułów które oglądałem ale porzuciłem w jakimś momencie z różnych powodów np. hawaii five-0, youre the worst, vice principals.

• Moderator

Ja oglądanie seriali zakończyłem dawno temu na Drużynie A.. ale dzięki za listę, może naprawię błędy ;)

• Admin

Heh, ja podobnie, jak Pacior... :-) Z tym, że nie "Drużyna A", lecz "07 zgłoś się" :-D - ale to chyba trzeba pamiętać klimat PRLu. :-)
    Potem coś tam się jeszcze zdarzyło... Tak na szybko: "Prison break", "Gra o tron", "Wiadomości z drugiej ręki" i "Licencja na wychowanie" (dla posiadaczy żony i dzieci).

• Ja od siebie śmiało polecam American Horror Story. Ze 2 lata temu "wciągnąłem" 5 sezonów w 2 tygodnie. ;)

• To i ja dorzucę swoje przysłowiowe groszy ale z polskiego "podwórka". Z całą pewnością mogę polecić watahę (zarówno pierwszy jak i drugi sezon) i krew z krwi (też 2sezony).

• Ja nie mam czasu na seriale. Wole obejrzeć jakiś film.

1. Battlestar Galactica
    2. Stargate SG1
    3. Stargate Atlantis
    4. Prison Break
    5. Lost
    6. The A team
    7. McGyver

• Admin

• Better Call Saud (Breaking Bad Spin-off)
    • Stranger Things (moc!)
    • Dark (niemiecki, też moc!)
    • Chłopaki z Baraków
    • Fargo (moc!)
    • Mr. Robot (super, ale coś się nie mogę za drugi sezon wziąć)
    • Narcos - rewelacyjnie wykonany serial, coś nowego choć historia oklepana w sumie

Log in to reply