PITY 2017

• Mogę się pochwalić że już dostałem zwrot podatku. Jednakże musiałem składać dwie korekty gdyż źle wypełniono pit żony. Zwrot przyszedł z pierwszego rozliczenia w kwocie wyższej niż druga korekta i muszę oddać do skarbówki 45zł . Od paru lat jak rozliczam się przez internet pierwszy raz mam takie hece. Coraz trudniej odliczyć sobie 1 dziecko jeśli pracują oboje rodzice i mają według skarbówki duże dochody.

Mam nadzieję że na przyszły rok będzie lepiej.

• Admin

A ja czekam jeszcze na jednego Pita - Młody po maturze poszedł zarobić parę stówek. Praca legalna, więc Pit powinien się pojawić.
    A też chętnie już bym się rozliczył, żeby nie dostać zwrotu dopiero w lipcu...

• Ja już rozliczony. Czekam na zwrot. Szokujące 3 PLN (TRZY ZŁOTE POLSKIE) XD

• @bpx33 "jeżeli wysokość nadpłaty naszego podatku nie przekracza 3-krotności kwoty pobieranej przez Pocztę Polską za polecenie przesyłki listowej (obecnie 6,60 zł), to organ podatkowy nie zwróci takiej nadwyżki. Co więcej, kwota ta nie przechodzi na poczet ewentualnych należności względem organu podatkowego w przyszłości"
    Także sprawdź, bo ja nigdy tych 2 czy 3 zł nie zobaczyłem, ale o 1 zł dopłaty już się upominali...

• czekam na dzień kiedy w końcu debile z wiejskiej zniosą podatki dochodowe.

• @likaon ja swój zwrot już dostałem. Ale mi przelewają na konto, więc poczta nie ma czego zabierać. ;)