LIQUI MOLY chemia do paliwa i oleju

• Znajomy w swojej Alfie z silnikiem Diesla zainwestował jakiś czas temu w produkt: Ceratec firmy LIQUI MOLY a ostatnio w preparat do czyszczenia wtryskiwaczy. Z jego opinii wynika, że po zastosowaniu środka czyszczącego układ paliwowy auto zaczęło lepiej się zbierać.
    Długo się zastanawiałem nad tego typu chemią ale postanowiłem, że zainwestuję w:
    LIQUI MOLY INJECTION REINIGER 300ML 1971 do Renault Clio III - jakoś tego auta mi najmniej szkoda:D
    5941682f-f0d1-4432-af8e-394d36a71bdf-image.png

Puszka już zamówiona. Wleję całą zawartość do baku, zatankuję do pełna i nie powiem nic żonie o eksperymencie ;)

• @tom83ek napisał w LIQUI MOLY chemia do paliwa i oleju:

Z jego opinii wynika, że po zastosowaniu środka czyszczącego układ paliwowy auto zaczęło lepiej się zbierać.

Efekt placebo. Wywalił hajs to wydaje mu się, że auto lepiej jeździ... :P

Wleję całą zawartość do baku, zatankuję do pełna i nie powiem nic żonie o eksperymencie ;)

No i to jest dobry sposób, ale sądzę, że kobieta nie zauważy różnicy nawet gdyby przybyło jej ze 20 KM. :)

• Admin

Nieźle. Jestem ciekawy Twojej i Twojej żony opinii.
    Napiszesz później, co i jak?

• Trochę ostrożnie podchodzę do tego typu środków. Dlatego właśnie postanowiłem, że nic nie powiem żonie o eksperymencie w jej samochodzie.

Jasne, podzielę się opiniami i spostrzeżeniami.
    Może to tylko potrwać, gdyż cały bak (50l) wystarcza żonie na ok miesiąc czasu.

Dzisiaj specyfik przychodzi do paczkomatu.

• @BPX33 moja żona zauważa nawet zmianę oleju. Czaisz? Oleju :D . Nie jest w ogóle motoryzacyjna, ale umie liczyć :p

• @likaon napisał w LIQUI MOLY chemia do paliwa i oleju:

@BPX33 moja żona zauważa nawet zmianę oleju. Czaisz? Oleju :D . Nie jest w ogóle motoryzacyjna, ale umie liczyć :p

Chyba kasę na koncie umie liczyć i dlatego zauważa 🙊🙊🙊😂😂😂

• Admin

@likaon napisał w LIQUI MOLY chemia do paliwa i oleju:

@BPX33 moja żona zauważa nawet zmianę oleju. Czaisz? Oleju :D . Nie jest w ogóle motoryzacyjna, ale umie liczyć :p

Rozwaliłeś mnie. 😂
    Tekst tygodnia, jak dla mnie. 🤣

• @likaon napisał w LIQUI MOLY chemia do paliwa i oleju:

A czy jak wydaje pieniądze na zachcianki to też to zauważa? :P

• @BPX33 moich nie wydaje, a zachcianek jako takich brak, więcej zostaje aby do auta dokładać jak coś klęknie.

• :)
    Dzisiaj wlałem specyfik jak żona karmiła córkę :D
    W baku było ok 40l benzyny, więc pozostaje czekać mniej więcej trzy tygodnie zanim wyjeździ cały zbiornik.
    80394f4a-d156-4954-bed9-59abfb9fa70e-obraz.png

• @tom83ek napisał w LIQUI MOLY chemia do paliwa i oleju:

Dzisiaj wlałem specyfik jak żona karmiła córkę :D

A kto tankuje auto? Ty czy zona? Bo gdybyś Ty tankował to specyfik mogłeś wlać na stacji zamiast koło domu pod bacznym okiem żony :)

• @Jaco napisał w LIQUI MOLY chemia do paliwa i oleju:

A kto tankuje auto? Ty czy zona? Bo gdybyś Ty tankował to specyfik mogłeś wlać na stacji zamiast koło domu pod bacznym okiem żony :)

Przeważnie ja tankuję w weekend jak jeździmy na zakupy. Stwierdziłem, że nie będę wlewał tego specyfiku do pełnego baku. Na różnych forach pisali, że im mniej paliwa tym lepiej.

• Minął tydzień czasu od zalania do benzyny LIQUI MOLY INJECTION REINIGER 300ML 1971.

W baku pozostało około 1/2 czyli mniej więcej 25l.
    Powiem tak, żona po 4 dniach jazdy powiedziała że wydaje się jej iż silnik bardziej "wyje" ja natomiast miałem okazję dzisiaj przejechać się autem 25km i nic nadzwyczajnego nie zauważyłem.

Jestem ciekaw czy w jakimś stopniu zmieni się spalanie. Średnio oscyluje w granicach 6,6-6,8l/100km

Log in to reply