Nakrętki kół

• Użytkownik archiwalny

Witam,
    Zmieniam felgi na swiftowe i potrzebuję nakrętek o większym stożku M10x1,25.
    Ktoś kupował takowe,podzieli się gdzie i za ile?
    Rozmawiałem już z jednym sprzedającym i zaoferował mi takowe po 5zł/szt.

Cytat:

Nakretki przelotowe M 10 x 1.25 ze stożkiem jak przy nakretkach M 12, pod klucz 17 mm, łeb stozkowy, przelotowe

Cena jak cena,ale jeśli może więcej osób byłoby zainteresowanych to udało by się coś utargować

• Admin

Slavo, a nie orientowałeś się, czy (razem z felgami swiftowymi) nakrętki od Swifta by nie "podeszły"?
    Zaznaczam - nie wiem, czy Swift ma nakrętki czy śruby, a jeśli nakrętki - to jakie ma szpilki.

• Użytkownik archiwalny

Slavo, a nie
    orientowałeś się, czy (razem z felgami swiftowymi) nakrętki od Swifta by nie
    "podeszły"?

Tam jest M12x1,25 ja dobrze kojarze

Zaznaczam - nie
    wiem, czy Swift ma nakrętki czy śruby, a jeśli nakrętki - to jakie ma szpilki.

M12

• Kiedyś kupowałem, ale kryte. Na forum chyba podawałem namiary

• Moderator

jak będziesz zamawiawiał i miałoby to wpływ na cenę to jestem potencjalnie zainteresowany,
    narazie tylko potencjalnie bo muszę przejrzeć swój dobytek

• Użytkownik archiwalny

Po wiele?

• Kupowałem po 4,88zł/szt - cena jednostkowa uwzględniała koszty przesyłki - w firmie JUWIPOL:

http://www.juwipol.pl/kontakt.htm

• Ja jakiś czas temu też szukałem takich nakrętek, ale cena mnie przeraziła.
    Problem rozwiązałem, dorabiając sobie takowe nakrętki ze śrub do kół z malucha.
    Żeby na tokarce było mniej roboty, ze śruby obciąłem część z gwintem a w pozostałem części wywierciłem otwór i nagwintowałem Nakrętki sprawują się wyśmienicie.
    Z matiza, swifta, nie podejdą bo jest gwint M12.

Log in to reply