Tylna wiązka elektryczna

• Użytkownik archiwalny

Szukałem ale nie znalazłem a właściwie znalazłem ale tylko opis problemu słabych kabli a więc pytam . Czy da się jeszcze kupić tylną wiązkę elektryczną tą od lamp. jakby ktoś miał używaną w dobrym stanie lub nową (w co wątpię) to chętnie odkupię

• Moderator

Da się (stanem magazynowym 0 się nie przejmuj tylko dzwoń do Foxa czy mogą sprowadzić):
    http://www.fox.rzeszow.pl/WIAZKA-PRZEW-LAMP-TYLNYCH%284,23852,232634%29.aspx
    Aha - wcześniej sprawdź tutaj:
    http://www.wolff.zabrze.stk.net.pl/TicoCzesci/49.htm
    czy to o tą wiązkę tak naprawdę Ci chodzi. Swoją drogą nie prościej i taniej połatać innymi kablami?

• Szukałem ale nie
    znalazłem a właściwie znalazłem ale tylko opis problemu słabych kabli a więc pytam .
    Czy da się jeszcze kupić tylną wiązkę elektryczną tą od lamp. jakby ktoś miał
    używaną w dobrym stanie lub nową (w co wątpię) to chętnie odkupię

Da się, kupowałem dwa lata temu za ok 11-14 zł oryginał w ASO.

• Użytkownik archiwalny

Da się (stanem
    magazynowym 0 się nie przejmuj tylko dzwoń do Foxa czy mogą sprowadzić):

Jakby ktoś szukał to mają,parę dni i oryginał w domu

Swoją drogą nie prościej i taniej połatać innymi kablami?
    brak czasu. a tak spytałem się elektryka a ten mi 50-70zł za zrobienie wiązki która kosztuje 16zł

• Użytkownik archiwalny

Da się (stanem
    magazynowym 0 się nie przejmuj tylko dzwoń do Foxa czy mogą sprowadzić):

Jestem na kupnie tej wiązki. Wiązka ta jest do lamp, które znajdują się w zderzaku czy również do tylnych lamp głównych ? Z rysunku wynika, że jest to wiązka do wszystkich tylnych lamp...

• Jestem na kupnie
    tej wiązki. Wiązka ta jest do lamp, które znajdują się w zderzaku czy również do
    tylnych lamp głównych ? Z rysunku wynika, że jest to wiązka do wszystkich tylnych
    lamp...

Wiązka lamp tylnych różni się od wiązki lamp w zderzaku. Oprawki są podobne, ale nie takie same. Ja kiedyś naprawiałem lampę przeciwmgłową - wymieniałem oprawę na tą od lampy tylnej.

• Użytkownik archiwalny

Wiązka lamp tylnych
    różni się od wiązki lamp w zderzaku. Oprawki są podobne, ale nie takie same. Ja
    kiedyś naprawiałem lampę przeciwmgłową - wymieniałem oprawę na tą od lampy tylnej.

Może źle się wyraziłem. Sprawa wygląda tak, te krótkie wiązki, które idą bezpośrednio do tylnych lamp są okej. Uszkodzoną mam wiązkę, która wychodzi z prawego błotnika i zasila podświetlenie rejestracji, lampę przeciwmgłową, cofania i lewą lampę tylną.
    Jeżeli zakupię wiązkę ze zdjęcia poniżej (omawiana w tym wątku) to sprawa będzie załatwiona ?

• Użytkownik archiwalny

Ja wiązkę w zderzaku zrobiłem sam. Kupiłem parę metrów kabla w elektrycznym. Trochę polutowałem i wydaje mi się ze wytrzyma mi jeszcze dłużnej niż oryginał

• Ja wiązkę w
    zderzaku zrobiłem sam. Kupiłem parę metrów kabla w elektrycznym. Trochę polutowałem
    i wydaje mi się ze wytrzyma mi jeszcze dłużnej niż oryginał

Zrobiłem identycznie, z tym, że nie bawiąc się w lutowanie zastosowałem konektory i mocno je zaizolowałem... Przetrwało aż do sprzedaży autka, w sumie 2 lata...

• Zrobiłem
    identycznie, z tym, że nie bawiąc się w lutowanie zastosowałem konektory i mocno je
    zaizolowałem... Przetrwało aż do sprzedaży autka, w sumie 2 lata...

A ja lutowałem Już ponad 4 czy 5 lat wytrzymuje

• Użytkownik archiwalny

Zrobiłem
    identycznie, z tym, że nie bawiąc się w lutowanie zastosowałem konektory i mocno je
    zaizolowałem... Przetrwało aż do sprzedaży autka, w sumie 2 lata...

Zrobiłem podobnie jak Ty! Wykonałem całą ,tylną wiązkę we własnym zakresie !
    Trzyma się już przeszło dwa lata bez żadnych usterek.Widać samoróbki lepsze od fabrycznych!

• Zrobiłem podobnie
    jak Ty! Wykonałem całą ,tylną wiązkę we własnym zakresie !
    Trzyma się już
    przeszło dwa lata bez żadnych usterek.Widać samoróbki lepsze od fabrycznych!

Cóż, autko na inny klimat zostało zaprojektowane

• Jestem na kupnie
    tej wiązki. Wiązka ta jest do lamp, które znajdują się w zderzaku czy również do
    tylnych lamp głównych ? Z rysunku wynika, że jest to wiązka do wszystkich tylnych
    lamp...

Będzie nowy projekt z Tico?

Log in to reply