uważajcie na filtry JC Japan


 • Użytkownik archiwalny

  kupiłem tej firmy filtr oleju i po 4 miesiącach uszczelkę szlak trafił olej uciekał. Miał ktoś podobną historię? na końcu kupiłem Filtrona z filtrami tej firmy cyrków nie było nigdy.


 • Użytkownik archiwalny

  kupiłem tej firmy
  filtr oleju i po 4 miesiącach uszczelkę szlak trafił olej uciekał. Miał ktoś podobną
  historię? na końcu kupiłem Filtrona z filtrami tej firmy cyrków nie było nigdy.

  Ja się wyleczyłem z zamienników i używam tylko Filtrona • Ja się wyleczyłem z
  zamienników i używam tylko Filtrona

  Filtron to też zamiennik

  Teraz kupiłem sobie Maxgear jako filtr oleju. Zaoszczędziłem ze 6 złotych. Na razie jest ok, ale czy aby na pewno warto zaoszczędzić 6zł dla nieznanej marki?
  Teraz wszystko kupuję maxgear. Dobra marka.


 • Użytkownik archiwalny

  wcześniej używałem Filtrona. po tym wypadku z JC znowu kupiłem Filtrona. O dziwo filtr powietrza JC się nie rozleciał i jest ok.


 • Użytkownik archiwalny

  Przecież to nie nowina, że części JC to badziew i szkoda na to kaski. Sam raz się połakomiłem na termostat tej firmy i efekt taki był że ten nowy po miesiącu padł. No i wreszcie zrozumiałem, że lepiej kupować coś dobrych firm.
  Raz kupiłem zaś filtr oleju jakiś tani za 10zł i nic nie ciekło


 • Admin

  Przecież to nie
  nowina, że części JC to badziew i szkoda na to kaski.

  Dołączam do grona niezadowolonych; zakupiłem bębny hamulcowe JC i były do kitu - miały zbyt duże otwory pod szpilki i nie było mowy o zamontowaniu tych szpilek. Udało mi się zareklamować i oddać to badziewie. Sam człowiek przyjmujący reklamację stwierdził, że to chińszczyzna - a ja byłem przekonany, że JC to Japan Cars i części będą super...


 • Użytkownik archiwalny

  że to chińszczyzna - a ja byłem przekonany, że JC to Japan Cars i części będą
  super...

  Jakostobedzie Cars raczej

  Ale przyznam, ze mnie zaskoczyliscie - od paru lat nie uzywam japonskich samochodow w zasadzie (ot, czasem, rzaaaaadko Ojca Matyskiem sie przejade), to nie mialem okazji sie "przejechac" na czesciach JC. Musze zapamietac dla znajomych taka informacje • kupiłem tej firmy filtr oleju i po 4 miesiącach uszczelkę szlak trafił olej uciekał.

  Dla odmiany na początku roku byłem zmuszony awaryjnie wymieniać olej w Astrze, bo filtr z Sędziszowa przerdzewiał od środka


Log in to reply