Koniec Flash Player • No pewnie wiecie że skończyło się wsparcie i już w Windows żadna aplikacja na Flaszu nie zadziała.
  No i tu ja mam problem.
  Mam starszą drukarkę HP Deskjest D2360 w którą wyposażam tylko w czarny tusz.
  Ale nie mogę podejrzeć stanu tuszy gdyż właśnie flasza ni ma.
  Jak można było by to zastąpić.
  Bo uruchamiam HP Centrum :

  2021-02-24_205132.jpg

  I po chwili już jest tak:

  2021-02-24_205147.jpg

  Trochę poczytałem neta i piszą o HP Smart ale to u mnie nie działa bo ja mam starszą drukarkę.
  Właśnie kończył mi się tusz i leda mrugała mi w drukarce a ja nie wiedziałem o co chodzi.

  Teraz mam już tusz włożony nowy. Drukarka drukuje ale wiadomo ile tuszu jeszcze jest ?

  Pomożeta :)


 • Moderator

  @Jaco Jak wciśniesz i przytrzymasz przycisk power, potem cztery razy podniesiesz i opuścisz klapę, a potem puścisz power to drukarka powinna wydrukować stronę diagnostyczną. Może masz tam podane stany tuszy? • @drzonca zaskoczyleś mnie tą odpowiedzią. Stronę testową bez problemu wydrukuje ale info o stanie tuszu tam nie ma.

  Twój sposób nie działa.


 • Admin

  Jak wciśniesz i przytrzymasz przycisk power, potem cztery razy podniesiesz i opuścisz klapę, a potem puścisz power to drukarka powinna wydrukować stronę diagnostyczną.

  @Jaco napisał w Koniec Flash Player:

  Twój sposób nie działa.

  No bo przed tą operacją nie stanąłeś na lewej nodze wzdłuż kaloryfera zginając lekko kolano w stronę Wschodu, kładąc prawą nogę na biurku równolegle do jego blatu przy lewej krawędzi górnej pokrywy drukarki i dotykając czołem lekko zwilżonym bezzapachową terpentyną balsamiczną do środkowej części zewnętrznego obramowania prawego skrzydła okna.
  🤣
  Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać, bo czytając @Drzonca przypomniało mi się intro i końcówka tej piosenki:
  KLIK
  Ciekawe, kto pamięta... :-D

  A tak na poważnie: miej zawsze w szafce zapasowy tusz, a gdy wydruki staną się słabe, wymieniasz i tyle. To chyba jedyna rada. Na nowe sterowniki nie ma co liczyć. Ja mam stary skaner, który działał pod Win98 i XP, siódemka i dalsze Winy już go nie ruszają... • @leo ja mam skaner ktory pod 7 jeszcze dzialal w trybie zgodnosci. Po 10 juz nie ale znalazlem w sieci rozwiazanie podobno pod wszystkie skanery i dziala. • Witaj , u mnie było podobnie , wgrałem Linux i tam działa stary skaner chyba 20 letni HP SCAN JET 3300C .W Linuxe masz już gotowy program , jest w lewym dolnym rogu . Spróbuj . • Aplikacja ktorej ja używam nazywa się VueScan

  20210225_095025_(1).jpg

  Tu link do pobrania : http://hostuje.net/file.php?id=30ee1fccf71fa5d11724fccc7a506bed


 • Admin

  @Jaco Dzięki, spróbuję w wolnej chwili. Nie mam szczególnego ciśnienia na uruchomienie tego skanera w domu, bo w pracy są dostępne dwie dobre maszyny, więc korzystam.

  @TADEUSZ-MALINKA Dzięki - Linux też przeszedł mi kiedyś przez głowę, ale spróbuję najpierw rozwiązania Jaco. A o której wersji Linuxa piszesz? • @leo Linux Mint 19.2 Cinnamon!Zrzut ekranu z 2021-02-26 06-07-17.png • Może to trochę strzelanie z armaty do komara, no ale też polecam jakiegoś Linuxa, ewentualnie ostatnia działająca wersja Windowsa odpalone na maszynie wirtualnej- bez ruszania tego co już masz na dysku


Log in to reply