POLUBIENIA • Witam dopiero dzisiaj odkryłem ten znaczek , myślałem ze to znaczek przewijania do ostatniej wypowiedzi w poście . Moja propozycja czy można zastąpić te <,> pionowe na taką rączkę z tym palcem jak na facebook.


 • Admin

  A ja nieco filozoficznie zapytam: dlaczego mielibyśmy małpować wzornictwo z fejsbuka? Po co ściągać stamtąd symbole?
  Te niebieskie łapy widać już niemal wszędzie poza fejsem. Nie możemy się różnić? 😁 • @leo u nas można by zamiast tych znaków dac + i - .


 • Admin

  @Jaco Tak naprawdę to mnie wystarczają te znaki, które są. Ale wcale się nie upieram. Może być cokolwiek. :-)
  I tak musiałby się wypowiedzieć Esen, jak sprawa ma się technicznie. On będzie miał zdanie decydujące. • @leo mnie też to obojętne. 😄


 • Admin

  Z tego co pamiętam to jest jakiś plugin do nodebb która wprowadza "lajki" natomiast ja bym chciał trzymać tu jak najmniej wtyczek jak się da.


 • Admin

  @Jaco napisał w POLUBIENIA:

  @leo u nas można by zamiast tych znaków dac + i - .

  Jeśli myślicie że to na tyle ważne mogę zrobić hacka w CSS i to pozamieniać na + i -. To nie będzie wymagało dużej pracy ;) • @TADEUSZ-MALINKA napisał w POLUBIENIA:

  Moja propozycja czy można zastąpić te <,> pionowe na taką rączkę z tym palcem jak na facebook.

  Nie błagam żadnych lajków! No chyba, że chcecie i tu zrobić srajbuka...
  Za cholerę nie rozumiem co ludzie widzą w tym całym FB? Przereklamowane dziadostwo tak samo jak wszystko z jabłuszkami na obudowie. • @BPX33 ja mam bo jest marketplace i śmieciarka, czasem coś fajnego ludzie oddają i zabieram, naprawiam, oddaję dalej :) co do samej zmiany tych ptaszków na plusiki czy tam inne znaki, to szkoda je zmieniać bo są dość indywidualne dla złośniki, warto je zostawić, każdy się nauczy :) • @esen dla mnie nie ważne. Skoro już zostalo zauwazone w takiej wersji to niech tak zostanie.
  Chodź ,,ktoś,, ma w podpisie że za dislajka da lajka 😂😂😂😂


 • Admin

  @Jaco napisał w POLUBIENIA:

  Chodź ,,ktoś,, ma w podpisie że za dislajka da lajka 😂😂😂😂

  No właśnie, ciekawe, kto nam tu wprowadził fejsbukową terminologię? Ten. kto chce dawać "lajki" za "dislajki" - a jest na piątym miejscu pod względem ilości tych "lajków"... :-)
  Na innych forach różnie to się nazywa - czasem "pomógł", czasem "piwo", czasem "podoba mi się". A u nas "reputacja" :-D. I uważam, że należy tę funkcję traktować jako punkty do "respektu na dzielni", zaś odwrotnie - wyrażenie dezaprobaty dla postawy lub wypowiedzi piszącego. Takie jakby "skarcenie".
  Napiszę jeszcze, że aż wstrząsa mną, gdy słyszę określenia "lubię to" dla tych fejsbukowych łapek. Takie nieudolne spolszczenie z angielskiego, a przecież nie o to wcale chodzi (moim zdaniem).


 • Admin

  @likaon napisał w POLUBIENIA:

  co do samej zmiany tych ptaszków na plusiki czy tam inne znaki, to szkoda je zmieniać bo są dość indywidualne dla złośniki, warto je zostawić, każdy się nauczy :)

  O, mam identyczne wrażenie. :-) • Ja Was rozumiem , być może dałem zły przykład z tym facebokiem ,ale chodziło mi o to że ten znak < > w pionie występuje już na głównym pasku zadań i co innego oznacza .Ja byłem nie świadomy tego i niejednokrotnie korzystałem z przydatnych informacji z forum z wypowiedzi uczestników i nie dodałem tych punktów nikomu . Tą funkcję odkryłem przez przypadek , bo myślałem że to oznacza powrót do ostatniej wypowiedzi w danym temacie .Zgadzam się z wypowiedzią Leo {Na innych forach różnie to się nazywa - czasem "pomógł", czasem "piwo", czasem "podoba mi się". A u nas "reputacja" :-D. I uważam, że należy tę funkcję traktować jako punkty do "respektu na dzielni", zaś odwrotnie - wyrażenie dezaprobaty dla postawy lub wypowiedzi piszącego. Takie jakby "skarcenie".} tak ale pod innym symbolem • Co do fejsa. Miałem na konto które zostało usunięte ze względu na niepożądane treści itp. Bardzo mnie do zdziwiło gdyż nie publikowałem publicznie żadnych treści. Miałem kilku znajomych i tylko z nimi pisałem a było to głownie rodzeństwo.. Dobra konto usunięte więc założyłem sobie kolejne. Informuję wszystkich że to nie jest konto na moje dane jak i poprzednie . Czas pokaże jak długo je będę miał. A potrzebne mi jest TYLKO i WYŁĄCZNIE do kontaktu z rodziną. Wiem że jest Skype czy nawet Viber którego też używałem ale większość używa tego fejsbuka i to mnie drażni. • @Jaco W tym facebook to konto nie zniknie samo , masz 2 warianty -czasową do której możesz wrócić ,lub całkowitą która zostanie usunięta po 30 dniach . Ja niedawno usunełem swoje gdzie byłem 10 lat - ale spakowałem się i pobrałem te pliki do siebie a potem usunełem całkowicie . Założyłem wspólne z żoną i inne ustawienia mam. • @Jaco napisał w POLUBIENIA:

  Chodź ,,ktoś,, ma w podpisie że za dislajka da lajka 😂😂😂😂

  To już nawet beki z Fejsbunia nie można mieć? XD • @BPX33 nie wolno bo to dyskryminancja :p • @leo napisał w POLUBIENIA:

  Ten. kto chce dawać "lajki" za "dislajki" - a jest na piątym miejscu pod względem ilości tych "lajków"... :-)

  To, że nikt nie potrafi czytać ze zrozumieniem to nie moja wina... :P

  Wracając do tematu. Ja jestem za zostawieniem tego bez zmian.
  Ew. żeby nieco ułatwić zrozumienie tego tematu np. nowym użytkownikom dałbym "daszek w górę" w kolorze zielonym, a ten "w dół" czerwonym. Wtedy nie ma szans, żeby ktoś nie zrozumiał do czego one służą. ;)
  Da radę coś takiego łatwo zrobić @esen ? • This post is deleted!

 • Admin

  @BPX33 napisał w POLUBIENIA:

  Da radę coś takiego łatwo zrobić @esen ?

  Tak


Log in to reply