Sprężyny Obniżające Suzuki Swift GLX 1.3 Sedan 1998r.


 • Użytkownik archiwalny

  Proszę o wypowiadanie się na ten temat, jeżeli ktoś wie, co pasuje do tego modelu auta będę wdzięczny za podpowiedzi, po zimie chcę założyć sprężyny obniżające ale nie bardzo orientuje się w tej kwestii.


 • Użytkownik archiwalny

  Napewno MTS-Technik jest w ofercie Mapet-a Poszukaj w google mapet tuning sklep tam w ofercie były sprężyny do sedana... Jeszcze z tego co pamiętam coś z jamex-a było i z apex... U mapeta było coś ponad 400zł


 • Użytkownik archiwalny

  ok, już znalazłem, będę pytał w sklepie, a wiesz coś może o tarczach hamulcowych.? Ale o sportowych, nawiercanych, jest coś takiego do modelu tego auta.?


 • Użytkownik archiwalny

  Pępkiem świata nie jesteś, wystarczy poszukać, było miliard razy o tym, ba, jest nawet w faq


 • Użytkownik archiwalny

  kolego, jeżeli nie masz nic do powiedzenia do tego co jest w temacie po co wgl. się wypowiadasz.? Twoje zdanie w tym momencie jest zbędne jeżeli piszesz to co piszesz. A forum jest od tego żeby zaczerpnąć z niego informacji i dowiedzieć się informacji bądź czegoś ciekawego od osoby która ma pojęcie o rzeczy w przeciwieństwie do ciebie, jeżeli zwiedzasz forum i poszukujesz w tematach niedociągnięć to może lepiej idź zrób coś bardziej pożytecznego i nie wypowiadaj się na moich tematach.


 • Użytkownik archiwalny

  kolego, jeżeli nie
  masz nic do powiedzenia do tego co jest w temacie po co wgl. się wypowiadasz.?

  bo od tego jest forum, naprawdę te tematy były poruszane na forum ... myślisz że fajnie pisać 10 raz to samo co kilka tygodni ? albo jak powstaje taki sam temat co xxx czasu ? • Kolego! Zasadą każdego forum jest: "Poszukaj zanim zadasz pytanie". Jeżeli w FAQ jest info o sprężynach obniżających to nie mniej pretensji oto, że ktoś Ci o tym przypomni.


Log in to reply