powiedzcie, ze to nie przegub


 • Użytkownik archiwalny

  zagapilem sie i jezdzilem pare miesiecy z rozwalona oslona przegubu. zaczelo chrumkac. <img src="/images/graemlins/sciana.gif" alt="" /> Wymienilem oslone. Przegub umylem wielokroc w benzynie. Zalozylem. Niestety, nadal nieco chrumka. <img src="/images/graemlins/sciana.gif" alt="" /> Nie jestem pewny, ze to przegub (tzn. chcialbym bardzo, zeby to nie byl przegub). Dzieje sie to przy dodawaniu gazu w zakrecie (ale nie zawsze). To niby objawy przegubowe, ale...
  Pamietam w maluchu przekladnia kierownicza byla przymocowana do karoserii na 3 srubach(szpilkach). jedna mi puscicla i wtedy tez tak podobnie skrzypialo. Czy mial ktos cos takiego w tico? Na razie nie mam kanalau i nie moge dobrze tego zdiagnozowac.


 • Użytkownik archiwalny

  przestan sie oszukiwac <img src="/images/graemlins/wino.gif" alt="" /> <img src="/images/graemlins/wino.gif" alt="" /> , na peknietej gumie daleko nie pojezdzi zawsze sie cos zlapie <img src="/images/graemlins/food.gif" alt="" /> <img src="/images/graemlins/food.gif" alt="" /> . Dlaczego boisz sie wymiany przegubu?, ja zaplacilem za komplet 80zl i smiga juz pol roku, jak potrafiles wymienic gume to z tym tez dasz rade;). pozdrawiam.


 • Użytkownik archiwalny

  zagapilem sie i jezdzilem pare miesiecy z rozwalona
  Miałem to samo.Niestety-przegub i nie chciałbym być złym prorokiem ale na 99% obstawiałbym własnie to.Koszt 100złkomplet w Bydgoszczy


 • Użytkownik archiwalny

  przestan sie oszukiwac , na peknietej gumie daleko nie pojezdzi zawsze sie cos zlapie .
  Dlaczego boisz sie wymiany przegubu?, ja zaplacilem za komplet 80zl i smiga juz pol roku,
  jak potrafiles wymienic gume to z tym tez dasz rade;). pozdrawiam.

  nie chodzi o to, ze nie dam rady, bo juz 2 razy wymienialem oslony. ja juz mam dosc tych napraw!!! <img src="/images/graemlins/wsciekly1.gif" alt="" />
  Poza tym, wyjezdzam na dluzej i nie mam czasu tego zrobic. Zona moze miec problem <img src="/images/graemlins/hmm.gif" alt="" />


 • Użytkownik archiwalny

  nie chodzi o to, ze nie dam rady, bo juz 2 razy wymienialem oslony. ja juz mam dosc tych
  napraw!!!
  Poza tym, wyjezdzam na dluzej i nie mam czasu tego zrobic. Zona moze miec problem

  tikus to bardzo "fragile" autko <img src="/images/graemlins/bzik.gif" alt="" />. Trzeba uwazac zeby nie ruszac zbyt szybko na skrecie, lepiej woqule podarowac sobie ruszanie z "piskiem", no i te gumy (chinski shit' ), przyrzeklem sobie ze bede wjezdzal regularnie co 2tyg na kanal i je sprawdzal <img src="/images/graemlins/uzbroj_zlo.gif" alt="" /> <img src="/images/graemlins/uzbroj_zlo.gif" alt="" /> . • nie chodzi o to, ze nie dam rady, bo juz 2 razy wymienialem oslony. ja juz mam dosc tych napraw!!!

  Niestety, również przeżyłem pękniętą osłonę przegubu i mimo stosunkowo szybkiej interwencji oraz dokładnego wymycia, nadal okresowo pojawia się "chrumkanie".
  Mam wrażenie, że osłony są produkowane z beznadziejnego materiału. W moim przypadku osłona wytrzymała niespełna pół roku <img src="/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Kosztowała ona dość dużo, bo 30zł (wyrób polski w niebieskim pudełku - producenta nie pamiętam).

  Poza tym, wyjezdzam na dluzej i nie mam czasu tego zrobic. Zona moze miec problem

  Z chrumkającym przegubem można spokojnie jeździć. Niepokojące będzie zjawisko, gdy przy każdym manewrze pojawią się efekty dźwiękowe.


 • Użytkownik archiwalny

  Z chrumkającym przegubem można spokojnie jeździć. Niepokojące będzie zjawisko, gdy przy każdym
  manewrze pojawią się efekty dźwiękowe.

  dzieki.
  Powiem tak:
  chcialbym sie tak czesto pier....c, jak moje tico <img src="/images/graemlins/lizulizu.gif" alt="" /> (Voytass zaraz to wytnie). Pzdr.


 • Użytkownik archiwalny

  dzieki.
  Powiem tak:
  chcialbym sie tak czesto pier....c, jak moje tico (Voytass zaraz to wytnie). Pzdr.

  <img src="/images/graemlins/food.gif" alt="" /> <img src="/images/graemlins/food.gif" alt="" /> <img src="/images/graemlins/food.gif" alt="" /> <img src="/images/graemlins/food.gif" alt="" /> <img src="/images/graemlins/food.gif" alt="" /> <img src="/images/graemlins/food.gif" alt="" /> <img src="/images/graemlins/bravo.gif" alt="" /> <img src="/images/graemlins/bravo.gif" alt="" /> • Powiem tak:
  chcialbym sie tak czesto pier....c, jak moje tico ...

  Może Tico sugeruje Ci, że się zaniedbujesz <img src="/images/graemlins/hahaha.gif" alt="" />


 • Admin

  dzieki.
  Powiem tak:
  chcialbym sie tak czesto pier....c, jak moje tico

  Hm, a czy coś stoi na przeszkodzie? <img src="/images/graemlins/hmm.gif" alt="" />
  <img src="/images/graemlins/gris.gif" alt="" />


 • Użytkownik archiwalny

  dzieki.
  Powiem tak:
  chcialbym sie tak czesto pier....c, jak moje tico
  (Voytass zaraz to wytnie). Pzdr.

  dobrze powiedziane.Ja z kolei przeciwnie (odpukać).Grunt to poezja <img src="/images/graemlins/cfaniaczek.gif" alt="" /> Pozdrowionka


 • Użytkownik archiwalny

  to na 100% nie przegub jesli Ci to pomoze <img src="/images/graemlins/diabel.gif" alt="" />

  tak na powaznie, ja tez przeoczylem peknieta gume, jezdze juz ze 20 kkm i sie jakos nie urwalo,
  ostatnio przy wymianie uszczelniaczy pulosi przy skrzyni umylem i nasmarowalem przeguby i tak jakby ucichlo


Log in to reply