dziwne stukanie z lewego koła...? 1.3 68KM 96r hatchback 3d

• Użytkownik archiwalny

Witam. Dzisiaj wracając do domu usłyszałem jak mi coś stuka w lewym kole, a raczej dudni. Cos takiego jakbym mial niedokręconą felgę. Zatrzymałem się sprawdziłem i jednak nie to. Podejrzewam że to może hamulce, ponieważ są bardzo słabe i są d wymiany. Przy skrecie w prawo cichnie, a w lewo i na prostych kołach słychac takie rytmiczne z tepęm zwiekszającym sie wraz z predkością.
    Wymieniałem niedawno łożyska z przodu, sprzegło, mieszek prawego przegubu i lewą uszczelkę skrzyni z półosią. Może być coś kiepsko dokręcone i się poluzowało?

Nie wiem. Spotkał się już ktoś z czymś takim? Z góry dzięki za odpowiedz.

• Użytkownik archiwalny

Witam. Dzisiaj wracając do
    domu usłyszałem jak mi coś stuka w lewym kole, a raczej dudni. Cos takiego jakbym mial
    niedokręconą felgę. Zatrzymałem się sprawdziłem i jednak nie to. Podejrzewam że to może
    hamulce, ponieważ są bardzo słabe i są d wymiany. Przy skrecie w prawo cichnie, a w lewo i na
    prostych kołach słychac takie rytmiczne z tepęm zwiekszającym sie wraz z predkością.
    Wymieniałem niedawno łożyska
    z przodu, sprzegło, mieszek prawego przegubu i lewą uszczelkę skrzyni z półosią. Może być coś
    kiepsko dokręcone i się poluzowało?
    Nie wiem. Spotkał się już
    ktoś z czymś takim? Z góry dzięki za odpowiedz.

Ja też miałem cyrki jak miałem zjechane (a właściwie nie miałem) hamulce. Przy cofaniu to już w ogóle. Jak cofasz i hamujesz to wydaje jakieś rzępolenie z siebie ? Tak samo słyszałem tylko lewe koło ale na prawym było to samo. Sprawdź hamulce .

• Użytkownik archiwalny

Dzisiaj z rana zrobilem oględziny i okazało się ze na śrubie przegubu jest zniszczone zabezpieczenie i sie troche odkręciła.

• Użytkownik archiwalny

To jest przednie koło?

• Użytkownik archiwalny

tak, przednie

• Dzisiaj z rana zrobilem
    oględziny i okazało się ze na śrubie przegubu jest zniszczone zabezpieczenie i sie troche
    odkręciła.

Kup nową nakrętkę albo dokręć starą i meselkiem zrób nowe wgięcie

• Użytkownik archiwalny

Problem w tym, ze trudno ją dostać. Na chwile to zalozylem inna podkładkę i zmieniło sie miejsce które wychodzi na dobicie punktakiem i troche to trzyma, ale na dluzej to raczej sie nie nadaje.

• Użytkownik archiwalny

Problem w tym, ze trudno ją
    dostać. Na chwile to zalozylem inna podkładkę i zmieniło sie miejsce które wychodzi na dobicie
    punktakiem i troche to trzyma, ale na dluzej to raczej sie nie nadaje.

kup srube od malucha, pasuje idealnie

• Użytkownik archiwalny

Problem w tym, ze trudno ją
    dostać.

błądzisz

w aso od reki ( ~9pln)

• Użytkownik archiwalny

błądzisz
    w aso od reki ( ~9pln)

tylko ze nie mam w okolicy nigdzie aso, chce dopasowac od innej marki, którą znajde w jakims motoryzacyjnym

• Użytkownik archiwalny

tylko ze nie mam w okolicy
    nigdzie aso, chce dopasowac od innej marki, którą znajde w jakims motoryzacyjnym

126p

• Użytkownik archiwalny

błądzisz
    w aso od reki ( ~9pln)

hehe no widzisz np w Katowicach na Chorzowskiej to nie jest takie oczywiste tam taką nakrętkę obiecali sprowadzić w ciągu 4 dni

Log in to reply