Dorogy.net

• Wspólnie z skyscrapercity.com powstała mapa Polski odwzorowująca jakość naszych dróg. Wszystkich zachęcam do wprowadzenia oceny jakości dróg wokół własnego miejsca zamieszkania, a powstanie pewnie całkiem niedługo, sympatyczna mapa obrazująca stan Polskich dróg. Chłopaki ze skyscrapera już pracują, więc pewnie szybko im pójdzie!
    Ja już zabrałem się za wprowadzanie poprawek w promieniu ok. 20 km od mojej mieściny, ale jak będę miał więcej czasu to "wybieram" się dalej.

Dorogy.net - Bezpieczne drogi

Instrukcja obsługi:
    Klikasz lewym klawiszem myszki na wybrany odcinek drogi i oceniasz w 5-stopniowej skali (fatalna, mocno pogorszona, lekko pogorszona, dobra, bardzo dobra). Aby zaznaczyć dłuższy odcinek drogi przytrzymujemy klawisz CTRL i klikamy na wybrane odcinki lewym klawiszem myszki.

• Oceniłem dwa odcinki (ulice) w Gdańsku

• Admin

Ja też machnąłem kilkadziesiąt km w mojej okolicy. Ale... jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tego projektu. Każdy ma inną tolerancję oceny.

• Użytkownik archiwalny

Ja też machnąłem
    kilkadziesiąt km w mojej okolicy. Ale... jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tego
    projektu. Każdy ma inną tolerancję oceny.

Na tą tolerancję ma wpływ:

• obecność gleby w aucie
    • poziom komfortu zawieszenia
    • profil opony

• Admin

Biorąc powyższe pod uwagę, będąc kierowcem dustera miałbym ograniczone możliwości - tylko "bardzo dobrze" i "dobrze". Bo gleby - brak, resorowanie - bajka... ino oponki troszku szerokie.

• Ale... jakoś sceptycznie jestem nastawiony do tego
    projektu. Każdy ma inną tolerancję oceny.

No to można sugerować się legendą (znajduje się pod mapą Polski) chłopaków ze sky'a: Polska baza stanu dróg

P.S. Ja już się tak rozpędziłem, że machnąłem na Słowacji całą drogę wokół Tatr!