jaki fotelik dla dziecka do TICO? • Z uwagi na fakt, że czasem muszę przewieźć moją córeczkę w Tico szukam fotelik, który bez problemu da się zamontować na tylnym siedzeniu.
  Mam już jeden fotelik, w którym Mała jeździ w Rezzo. Fotelika jednak nie chcę przekładać, poza tym nie zmieści się w tico. Nie wiem także czy pasy nie będą za krótkie.

  Co możecie polecić? Macie jakieś doświadczenia?

  W archiwum forum znalazłem wątek na ten temat ale modele fotelików, które są tam wspomniane są już przestarzałe, przez co niedostępne.


 • Admin

  Nie pomogę. Dzieciaki wyrosły, a przed laty korzystałem właśnie ze starego modelu fotelika... • Z uwagi na fakt, że czasem muszę przewieźć moją córeczkę w Tico szukam fotelik, który bez problemu da się zamontować na tylnym siedzeniu.

  Jaka grupa wiekowa / wagowa? • mała ma 14 miesięcy i 9kg.

  Fotelik chciałbym jak najdłużej użytkować.
  Tak jak pisałem, córeczka będzie jeździła w nim sporadycznie,
  bo ma inny fotelik w innym aucie. • mała ma 14 miesięcy
  i 9kg.
  Fotelik chciałbym
  jak najdłużej użytkować.
  Tak jak pisałem,
  córeczka będzie jeździła w nim sporadycznie,
  bo ma inny fotelik
  w innym aucie.

  Ja mam Maxi Cosi Tobi - bardzo fajny fotelik. Kupowałem używkę za mniej, niż 1/2 ceny nowego - od osoby prywatnej, która sprzedawała też ubranka itp. akcesoria, z których dziecko wyrosło.

  Gdybyś chciał przymierzyć - nie ma problemu - możemy ustawić się w okolicach Jaworzna (chyba, żebym jechał gdzieś w zachodnią stronę - ale nie do pracy, bo do pracy wyrzucam fotelik z auta).

  W każdym razie - to jeden z nielicznych fotelików, które bez problemów większych obejmuje pasami Matiz a jednocześnie oparcie fotelika pasuje do kąta pochylenia oparcia kanapy. • znalazłem wątek na ten temat ale modele fotelików, które są tam wspomniane są już
  przestarzałe, przez co niedostępne.

  Ja go chyba zakładałem bo też szukałem. Obecnie już nic nie pomogę bo mój chłopak zaraz będzie miał 150cm bo rośnie jak na drożdżach • Pomyślę nad tym modelem.

  A w matizie są z tyły statyczne czy zwijane pasy? • A w matizie są z tyły statyczne czy zwijane pasy?

  Bezwładnościowe - zwijane.


Log in to reply