Trzesie przy dodawaniu gazu

• jak dodaje mocno gazu to trzęsie samochodem jak przyspieszam delikatnie jest ok tak samo przy jeździe na luzie
    czy przyczyna morze być kończący się przegub ?? guma puszcza smar , nie puka nie stuka
    co wy na to ??

• jak dodaje mocno
    gazu to trzęsie samochodem jak przyspieszam delikatnie jest ok tak samo przy jeździe
    na luzie
    czy przyczyna morze
    być kończący się przegub ?? guma puszcza smar , nie puka nie stuka
    co wy na to ??

Jak przegub to będzie go słychać na zakrętach.

Jeśli trzęsie budą, to pewnie jakaś poduszka silnika

• Jak przegub to
    będzie go słychać na zakrętach.
    Jeśli trzęsie budą,
    to pewnie jakaś poduszka silnika

Nie słychać typowego objawu przegubu

Dzieki za te poduszki jutro popatrzę tym bardziej ze mam już spora cześć silnika wywalona poza samochód

• Nie słychać
    typowego objawu przegubu

Może to i lepiej Będzie mniej grzebania

Dzieki za te
    poduszki jutro popatrzę tym bardziej ze mam już spora cześć silnika wywalona poza
    samochód

To się dobrze składa, poruszaj silnikiem do przodu i do tyłu. Powinien się trzymać stabilnie, jeśli będzie luźny, poducha do wymiany.

• Admin

Takie same objawy miałem w innym samochodzie. Rozwalona była poduszka - ale nie pod silnikiem, lecz pod skrzynią biegów. Warto więc zwrócić uwagę na wszystkie punkty mocowania zespołu napędowego.

• Takie same objawy
    miałem w innym samochodzie. Rozwalona była poduszka - ale nie pod silnikiem, lecz
    pod skrzynią biegów. Warto więc zwrócić uwagę na wszystkie punkty mocowania zespołu
    napędowego.

ciekawe ciekawe jutro to sprawdzę i zdam relacje , objaw mocno denerwujący

tico projekt ciąg dalszy , świetna sprawa jak człowiek nie musi sie spieszyć z naprawami
    i czekanie na czesci nie denerwuje

np u mnie trzeba czekac na uszczelke pod gaznik 3 dni i tak chyba nie wytrzymam i zrobie ja sam

• ciekawe ciekawe
    jutro to sprawdzę i zdam relacje , objaw mocno denerwujący
    tico projekt ciąg
    dalszy , świetna sprawa jak człowiek nie musi sie spieszyć z naprawami

Obstawiam tuleję met-gum pod skrzynią biegów...

• Obstawiam tuleję
    met-gum pod skrzynią biegów...

sprawa wygląda tak ze wywlekłem te poduszki tylna wygląda nieciekawie przednia do zostawienia jak na razie

poskladalem tico do kupy i zamówiłem tuleje na tył , występuje jeden rodzaj wg. pana ze sklepu

o ile wywleczenie elementów zawierających tuleje nie przedstawia problemów ciekaw jestem jak pójdzie wyciskanie

Graty będą w poniedziałek zdam relacje z ciągu dalszego

• o ile wywleczenie
    elementów zawierających tuleje nie przedstawia problemów ciekaw jestem jak pójdzie
    wyciskanie
    Graty będą w
    poniedziałek zdam relacje z ciągu dalszego

Ja z kolegą wyciskałem i wciskałem za pomocą młotka

Log in to reply