Tico w remoncie oraz po...

• Użytkownik archiwalny

Foty po...

Jeszcze zostało mi dokończyć polakierować niektóre rzeczy(jak widać na foto).
    Na razie muszę ogarnąć LPG bo Tikuś nie trawi go.Jedynie benzynkę

Co zostało zrobione:
    -progi(od połowy w dół-góra byłą w stanie idealnym),łączenie progów z podłogą- wstawki z blachy w inwencji znajomego blacharza
    -podłoga troszkę podłatana
    -tylne strefy zgniotu
    -reperyturki 4 drzwi
    -4 amorki Kayaby
    -4 sprężyny
    -2x elementy w McPersonie(poduszki,gumy,talerzyki,łożyska)
    -oryginalna linka ręcznego
    -nowe zaciski przód + klocki
    -bak,wskaźnik paliwa,filtr
    -konserwacja Boll 5kg
    -nowy lewy błotnik przód

I jeszcze kilkanaście drobnych rzeczy...

• I jeszcze
    kilkanaście drobnych rzeczy...

Pogratulować I oby..... rdzewiało jak najwolniej

Może na spocie go zobaczymy

• Użytkownik archiwalny

Maska,klapa,progi,podłużnice,belka przednia,drzwi wszystko zakonserwowane środkiem do profili zamkniętych...
    O rdzę się nie boję gorzej z bezmyślnymi kierowcami

• Admin

O, poważne, poważne zmiany... ale wszystkie na lepsze.
    Gratuluję zapału i determinacji. Witamy kolejnego pięknego, bezrdzewnego ticachoo w klubie właścicieli-szaleńców, którzy remontują i dbają o swoje autka... Kto będzie następny?

• No trochę się nazbierało...

Skąd takie zaległości - wcześniej chciałeś go po prostu zajeździć i nie inwestowałeś w auto, potem jednak się rozmyśliłeś? Nie pytam o blacharkę, ale sporo zużytych części mechanicznych

Pierwsze wrażenie po obejrzeniu fotek po remoncie miałem takie, że wkleiłeś zdjęcie przed - zmyliło mnie to, że jeszcze auto musi odwiedzić lakiernika

Jak go podmalujesz, to będzie jak nówka sztuka - widocznie masz jak ja, że podchodzę sentymentalnie do samochodu i dbam nawet jak nie ma nadziei i inni mówią, żebym sobie odpuścił

• Użytkownik archiwalny

No trochę się
    nazbierało...
    Skąd takie
    zaległości - wcześniej chciałeś go po prostu zajeździć i nie inwestowałeś w auto,
    potem jednak się rozmyśliłeś? Nie pytam o blacharkę, ale sporo zużytych części
    mechanicznych

Ani przez chwilę nie przeszło mi przez myśl,aby go zajeździć i pchnąć go ze skarpy.
    Czy ja wiem czy to zaległości?
    Bak,zaciski,przewody,amorki,sprężyny to normalna eksploatacja.Jak już się wziąłem za blacharkę to postanowiłem od razu polecieć przy okazji z innymi rzeczami.
    Teraz długo nie będzie trzeba nic wymieniać.

Pierwsze wrażenie
    po obejrzeniu fotek po remoncie miałem takie, że wkleiłeś zdjęcie przed - zmyliło
    mnie to, że jeszcze auto musi odwiedzić lakiernika

Trochę jest rzeczy do pomalowania.Tymczasowo to zabezpieczyłem.

Jak go podmalujesz,
    to będzie jak nówka sztuka - widocznie masz jak ja, że podchodzę sentymentalnie do
    samochodu i dbam nawet jak nie ma nadziei i inni mówią, żebym sobie odpuścił

Ehh ten sentyment
    Malowanko i polerka przyjdzie także będzie na czym oko zawiesić.

Problem z LPG zażegnany
    Winny okazał się zaworek zwrotny
    Tico śmiga na LPG aż miło

• Użytkownik archiwalny

Czemu nie polakierowałeś od razu skoro i tak był u blacharza? Może masz sprzęt i umiejętności i chcesz sam to zrobić?

• Użytkownik archiwalny

Czemu nie
    polakierowałeś od razu skoro i tak był u blacharza? Może masz sprzęt i umiejętności
    i chcesz sam to zrobić?

Znajomy blacharz nie chciał się tego podejmować,ponieważ on się na tym nie zna
    Coś w tym stylu

• Użytkownik archiwalny

czyściutki

• Użytkownik archiwalny

czyściutki

Na plecach go nie przyniosłem

• Admin

Na plecach go nie przyniosłem

Dobra, dobra... Jeszcze trochę pracy i też będzie go można postawić w salonie i oglądać...

Zaloguj się, aby odpowiedzieć