Czy opona 165 wejdzie na felgę 4 cale? kupię felgi do tico 12

• Użytkownik archiwalny

Witajcie, mam pytanie czy oponka 165 szeroka wejdzie na 4 calową felgę od tico? Chyba powinno dać radę?
    I mam prośbę, na gwałt potrzebuje felg 12 cali jakby ktoś miał do sprzedania to proszę o kontakt.

• Moderator

miałem 165, u mnie wchodziła na 4,5 cala i wydaje mi się to takie minimum..
    ale to tylko centymetr z hakiem różnicy, myślę że można spróbować

ps mam do oddania felgi 13, trochę zmęczone ale jeszcze dają radę (oryginalne swift chyba)

• ps mam do oddania
    felgi 13, trochę zmęczone ale jeszcze dają radę (oryginalne swift chyba)

Na moto-giełdę panowie...

• Użytkownik archiwalny

13 mam pod dostatkiem aktulanie:)
    udało mi się trafić fajną oponkę ale na 12 i prosiłbym o tymczasowe zostawienie tematu może ktoś akurat będzie miał felgi do sprzedania bo na allegro trochę nie ma wyboru aktualnie

• Użytkownik archiwalny

Ja miałem z przodu 155/70R13 i spokojnie wchodziły.

• Mam pytanie czy oponka 165 szeroka wejdzie na 4 calową felgę od tico? Chyba powinno dać radę?

Chyba będzie marnie wyglądała i obawiam się, że może auto pływać w zakrętach. 165/65R13 na feldze 4,5" już bardzo "balonowato" wygląda.

• Użytkownik archiwalny

Chyba będzie marnie
    wyglądała i obawiam się, że może auto pływać w zakrętach. 165/65R13 na feldze 4,5"
    już bardzo "balonowato" wygląda.

hmm wszystko okaże się na dniach bo już udało mi sie dostać felgi, teraz tylko oczyścić i umalować.
    Oponka to wyczynowa yokohama ze wzmacnianymi bokami także nie powinna się wykładać. jak założe to się okaże i na pewno napisze jak jest:)

• Użytkownik archiwalny

I mam prośbę, na
    gwałt potrzebuje felg 12 cali jakby ktoś miał do sprzedania to proszę o kontakt.

Mam używaną felge do Tico 12" za 30 zł + wysyłka jakbyś chciał.

• Mam używaną felge
    do Tico 12" za 30 zł + wysyłka jakbyś chciał.

Wszyscy zaczynacie się upierać i handlować w wątku do tego nie przeznaczonym...

• Admin

Wszyscy zaczynacie
    się upierać i handlować w wątku do tego nie przeznaczonym...

Właśnie... Na priv, panowie, albo na motogiełdę sio...

Log in to reply