wymiana wkładu lusterka???


 • Użytkownik archiwalny

  z tego co wiemm to należy lusterko od strony pasażera (bo te mam zbite)włożyć do gorącej wody na ok. 5 minut wyciągnąć stłuczone resztki, a następnie włożyć wkład,,,, ale trzeba odkręcić całe lusterka (niestety nie wiem gdzie są jakieś śruby do odkręcenia tego lusterka)czy nie da się tego zrobic w inny łatwiejszy sposób? może ktoś u siebie wymieniał? • z tego co wiemm to należy lusterko od strony pasażera (bo te mam zbite)włożyć do gorącej wody na
  ok. 5 minut wyciągnąć stłuczone resztki, a następnie włożyć wkład,,,, ale trzeba odkręcić
  całe lusterka (niestety nie wiem gdzie są jakieś śruby do odkręcenia tego lusterka)czy nie
  da się tego zrobic w inny łatwiejszy sposób? może ktoś u siebie wymieniał?

  poszukaj na forum, bylo wielokrotnie. Ponoc najlepszy sposob jest wlozyc je do piekarnika lub opalarka z lekka podgrzac. Odkrecanie - prosta sprawa - w srodku zdejmujesz plastikowa trojkatna oslone i ukazuja sie nakretki.


 • Admin

  Odkrecanie - prosta sprawa

  • w srodku zdejmujesz plastikowa trojkatna oslone i ukazuja sie
   nakretki.

  Tak jest. Pociągnij lub podważ śrubokrętem szary trójkącik od wewnętrznej strony drzwi, wyskoczy z zamocowań. Pod nim zobaczysz 3 śrubki z łbem pod krzyżak - odkręcasz (trzymając jedną ręką lusterko) i gotowe.


 • Użytkownik archiwalny

  ok. 5 minut wyciągnąć stłuczone resztki, a następnie włożyć wkład,,,, ale trzeba odkręcić

  polecam baaardzo dokładnie wyczyścić rowek, w który wchodzi szkło bo jak ostygnie to trzaśnie samo

  jeśli już kupiłaś wkład, to próbuj jesli nie to zastanów się czy nie lepiej kupić używane, nie wiele drożej wyjdzie a założysz go w 2 minuty. Ja kupiłem niedawno 2 lusterka, prawe i lewe za 40pln w fajnym stanie z czyściutkimi szkielkami


 • Użytkownik archiwalny

  Ja stosowałam obie metody, najpierw kupiłam same wkłady, odkręciłam lusterka włożyłam je do gorącej wody ale nie za wiele to dało. Przy próbie włożenia wkładu pękł mi, byłam więc w plecy z jednym lusterkiem. Przy drugim użyłam opalarki do drewna, rozgrzałam same brzegi i wkład ładnie wszedł. Nie dokupowałam następnego wkładu tylko wymieniłam całe lusterko które kupiłam na Allegro za cenę nowego wkładu.


Log in to reply