Światło stopu- świeci na wyjętym kluczyku • Cześć,
  zakupiłem Tico i powoli się w nim odnajduję, w związku z czym pojawiają się pewne pytania które chciałbym zadać bardziej doświadczonym kierowcom tego sympatycznego autka :)
  Otóż dzisiaj zauważyłem, że światło stopu po wciśnięciu hamulca reaguje również w momencie, kiedyy auto jest zgaszone, a kluczyka nie ma w stacyjce (zegarek na desce i gniazdo zapalniczki zachowują się ok, tj po przekręceniu w pozycję „0” wyłączają się). Czy „ten typ tak ma”? :)


 • Moderator

  @barteu hej, tak jest to normalna sytuacja w naszych autkach 🙂

  Pochwal się nabytkiem. • @pacior super, dzięki :) już myślałem, że coś gdzieś jest nie tak w elektryce :)

  chwalić się za bardzo nie ma czym, kupiłem je za grosze od drobnego handlarzyny, który to wszedł w jego posiadanie kupując je od (chyba) pierwszego właściciela, przypuszczam, że długoletniego- jeszcze czarne blachy, szkoda przerejestrowywać :D

  chyba, że chciałeś zaprosić do założenia osobnego tematu o moim egzemplarzu, myślałem o tym, ale tak sobie wykoncypowałem, że oddzielne tematy dla różnych kwestii będą łatwiejsze do odnalezienia w przypadku gdyby ktoś szukał odpowiedzi na akurat moje pytanie, a zadane w temacie ogólnym o aucie nie będzie się tak rzucało w oczy :) chyba, że jest inaczej i niezależnie od tego czy jest się czym chwalić, czy nie, w dobrym tonie jest założyć swój oddzielny temat i tam już zadawać pytania? jestem tu dość krótko, stąd pytam :)


 • Admin

  @barteu Witaj.
  Jedno nie przeszkadza drugiemu. :-) Zakładasz wątek w dziale "Prezentacje..." o swoim egzemplarzu i opisujesz go. Jeśli będziesz chciał się czymś pochwalić, co dotyczy tylko Twojego autka - np. coś extra zamontowałeś - i nie potrzebujesz porad - dajesz to w tym wątku. A wszelkie inne pytania zadajesz w dziale ogólnym w tematycznych wątkach, tam też rozwiązujemy problemy... I tyle. • @leo super, dzięki za pokierowanie, nieco zbiło mnie z tropu to, że wszystkie wątki są w jednej kategorii, a samochody forumowiczów mają swoją oddzielną- przyzwyczajony do zasad z innych for pomyślałem, że może tutaj komunikacja idzie w taki odmienny sposób :)
  wracając do tematu- można zamykać, wątpliwości rozwiane :)


Log in to reply