[SS mkV simon2312] czyli małe modyfikacje i przygotowania do zlotu

• Użytkownik archiwalny

Tak jak w temacie, nabyłem sprężyny sportowe -40 jamexa od znanego nam dars tuning. We wtorek montaż amorków, sprężyn i tłumika. W środę wrzucę fotki swifta standard i po obniżeniu.

Pozdrawiam

• Użytkownik archiwalny

Tak jak w temacie,
    nabyłem sprężyny sportowe -40 jamexa od znanego nam dars tuning. We wtorek montaż
    amorków, sprężyn i tłumika. W środę wrzucę fotki swifta standard i po obniżeniu.
    Pozdrawiam

jak chcesz o tym na organizacyjnym pisać, to przerób sobie temat na [moje auto]

• Użytkownik archiwalny

Tak jak w temacie,
    nabyłem sprężyny sportowe -40 jamexa od znanego nam dars tuning.

i co mają tam jakieś znaki,że to jamexy itd?

• Użytkownik archiwalny

i co mają tam
    jakieś znaki,że to jamexy itd?

szukaj na 4 sprężynie na fotce ( ślepoku )

• Użytkownik archiwalny

Tak jak w temacie,
    nabyłem sprężyny sportowe -40 jamexa od znanego nam dars tuning.

A ile Cię kosztowała ta przyjemność tzn amory i sprężyny? Bo na strone dars tuning nie widzę już ani amorków ani sprężyn

• Użytkownik archiwalny

i co mają tam
    jakieś znaki,że to jamexy itd?

• Użytkownik archiwalny

A ile Cię
    kosztowała ta przyjemność tzn amory i sprężyny? Bo na strone dars tuning nie widzę
    już ani amorków ani sprężyn

Amorki to nie wiem jeszcze bo to zamawiałem przez maszgum u którego będę montował amorki sprężyny i tłumik
    A darstuning na razie nie ma już bo kupiłem ostatni komplet, mówił że może jeszcze będą a może nie. I udało się dogadać i poza allegro kupiłem za 330 a tak to bym musiał jeszcze 20 zł za wysyłkę płacić.
    A tłumik od producenta rmmotors z 24 miesięczną gwarancją za 150 zł

Później zrobię rozliczenie ile mnie wszystko wyniosło z robocizną i z innymi pierdołkami bo tam jeszcze muszę gumy wymienić itp.

• Użytkownik archiwalny

jak chcesz o tym na
    organizacyjnym pisać, to przerób sobie temat na [moje auto]

zrobione

• Użytkownik archiwalny

zrobione

i zrobione źle zobacz np. tytuł wątku Indiego bo tak jak byś miał tylko amorki i sprężyny a nie auto

• Użytkownik archiwalny

i zrobione źle
    zobacz np. tytuł wątku Indiego bo tak jak byś miał tylko amorki i sprężyny a nie
    auto

Tak już zostawiam i nie zmieniam

• Użytkownik archiwalny

ja mam pytanko co do tlumika bo musze sobie jakis zamontowac

to jest dedykowany do suzi czy trzeba przerabiac mocowania

i jak moglbys jakies dokladniejsze namiary na niego dac bo widze ze cena przystepna

• Użytkownik archiwalny

ja mam pytanko co
    do tlumika bo musze sobie jakis zamontowac
    to jest dedykowany
    do suzi czy trzeba przerabiac mocowania
    i jak moglbys
    jakies dokladniejsze namiary na niego dac bo widze ze cena przystepna

Nie nie jest dedykowany w sumie nie wiem czy "sportowe" za cenę 150 zł są dedykowane. Mocowania po po prostu sobie przespawam z oryginalnego tłumika.
    Ten koleś ma bardzo fajne i w miare tanie tłumiki, jest ich producentem więc ceny są konkurencyjne, tylko spiesz się z kupnem bo kiedyś po 119 miał ja kupiłem za 129 a teraz widzę że już po 139 są.

• Użytkownik archiwalny

Później zrobię
    rozliczenie ile mnie wszystko wyniosło z robocizną i z innymi pierdołkami bo tam
    jeszcze muszę gumy wymienić itp.

To jak zrobisz rozliczenie, to byłbym wdzięczny za cenę amorków bo mój jeden i tak już wylał to jak już je zmieniać to czemu nie całość i na coś obniżającego

• Użytkownik archiwalny

Tak jak w temacie,
    nabyłem sprężyny sportowe -40 jamexa od znanego nam dars tuning. We wtorek montaż
    amorków, sprężyn i tłumika. W środę wrzucę fotki swifta standard i po obniżeniu.
    Pozdrawiam

Co te sprężyny takie krzywe ? Mam u siebie jamexy sprawadzane z UK i trochę inaczej wyglądają ;/

• Użytkownik archiwalny

Co te sprężyny
    takie krzywe ? Mam u siebie jamexy sprawadzane z UK i trochę inaczej wyglądają ;/

Bo z Polska

tak na marginesie Simon weź pomierz średnice tych sprężynek i napisz ile ma przód i ile tył.
    z góry dzięki.

• Użytkownik archiwalny

Bo z Polska

tak na marginesie
    Simon weź pomierz średnice tych sprężynek i napisz ile ma przód i ile tył.
    z góry dzięki.

a co kolejny będzie na zamowienie springi klepal?:>
    ale rowne to one zabardzo nie są:D

• Użytkownik archiwalny

a co kolejny będzie
    na zamowienie springi klepal?:ale rowne to one zabardzo nie są:D

no ja nie
    przeca mam juz glebe problemy z pamięcią wesyl ?

pytam z ciekawości czystej

swoją drogą takie springi robione na zamówienie są o niebo lepsze od np takich krzakmexow

• Użytkownik archiwalny

wiesz miska po ziemi nie szorujesz więc miejsce jeszcze masz... zmiana jest mozliwa:D
    tez by mi sie przydaly jakies springi ale chyba niepoceluje w te jamexy

• Użytkownik archiwalny

To jak zrobisz
    rozliczenie, to byłbym wdzięczny za cenę amorków bo mój jeden i tak już wylał to jak
    już je zmieniać to czemu nie całość i na coś obniżającego

spoko zrobię nie ma problemu

• Użytkownik archiwalny

wiesz miska po
    ziemi nie szorujesz więc miejsce jeszcze masz... zmiana jest mozliwa:D
    tez by mi sie
    przydaly jakies springi ale chyba niepoceluje w te jamexy

lepsze jamexy niż jakieś sporty albo nie wiem diablo albo po prostu ucięte kątówką, z tego co wiem to jamexy to są w swojej cenie najlepsze. Jak kogoś stać to sobie kupi inne sprężyny mnie np. nie stać ale skoro Was stać to kupujcie Pzdr.

Log in to reply