Zadbany samochód

• Użytkownik archiwalny

Otomoto Stan kolekcjonerski i adekwatny do opisu jak się patrzy

• 35000 tysi za takiego poobijańca...

• Użytkownik archiwalny

35000 tysi za
    takiego poobijańca...

Cena akurat adekwatna te wersje w przyzwoitym stanie chodzą po 60 tys., w stanie kolekcjonerskim po 90-100 tys.

• Cena akurat
    adekwatna te wersje w przyzwoitym stanie chodzą po 60 tys., w stanie kolekcjonerskim
    po 90-100 tys.

Sorry, że to napiszę, ale jak dla mnie trzeba być lekko szurniętym, żeby płacić za takiego starego Merca 60 tys., a 100 tys. to już w ogóle debilizm do kwadratu. Rozumiem gdyby to było Ferrari albo Lamborghini, ale Mercedes przy nich to marka dla plebsu...

• Użytkownik archiwalny

Sorry, że to
    napiszę, ale jak dla mnie trzeba być lekko szurniętym, żeby płacić za takiego
    starego Merca 60 tys., a 100 tys. to już w ogóle debilizm do kwadratu. Rozumiem
    gdyby to było Ferrari albo Lamborghini, ale Mercedes przy nich to marka dla
    plebsu...

Jakby nie patrzeć jest to już klasyk, do tego rzadka wersja USA i jeszcze 500E, wszystko to składa się na taką cene. Dla mnie w sumie to też trochę paranoja, i aż zaczynam myśleć czy nie kupić jakiegoś ładnego W124 i mieć go "na niedziele" a na co dzień pucować w garażu i w razie gdybym kiedyś nagle potrzebował kasy sprzedać W końcu teraz te auta zaczynają tylko przybierać na wartości

• Użytkownik archiwalny

Cena akurat
    adekwatna te wersje w przyzwoitym stanie chodzą po 60 tys., w stanie kolekcjonerskim
    po 90-100 tys.

parę lat temu znalazłem nawet wystawionego za 150.000PLN.
    Mimo, że to super auto (chętnie bym takim śmigał) to niezależnie od stanu jednak takie ceny są z kosmosu

• Jakby nie patrzeć
    jest to już klasyk, do tego rzadka wersja USA i jeszcze 500E, wszystko to składa się
    na taką cene. Dla mnie w sumie to też trochę paranoja, i aż zaczynam myśleć czy nie
    kupić jakiegoś ładnego W124 i mieć go "na niedziele" a na co dzień pucować w garażu
    i w razie gdybym kiedyś nagle potrzebował kasy sprzedać W końcu teraz te auta
    zaczynają tylko przybierać na wartości

I załóż sobie jeszcze turban i klapki

klik

Ten samochód mi się z tym kojarzy

• Użytkownik archiwalny

I załóż sobie
    jeszcze turban i klapki
    klik
    Ten samochód mi się
    z tym kojarzy

A czemu akurat W124 z arabami ci się kojarzy skoro na tym filmiku nawet mercedesa nie ma a co dopiero W124?

• Admin

klik

W PL nie przeszłoby takie coś... byłoby śmiesznie, ale tylko do pierwszej pozimowej wyrwy w asfalcie.

• A czemu akurat W124
    z arabami ci się kojarzy skoro na tym filmiku nawet mercedesa nie ma a co dopiero
    W124?

Jasny Mercedes zawsze kojarzy mi się z bliskim wschodem.

• Użytkownik archiwalny

Jasny Mercedes
    zawsze kojarzy mi się z bliskim wschodem.

Na takie skojarzenie bym nie wpadł

• Na takie
    skojarzenie bym nie wpadł

Dubai style itp.

Log in to reply