Smród w aucie

• Użytkownik archiwalny

Witam
    Od jakiegoś czasu w aucie jak się wsiada czuć charakterystyczny zapach, żeby nie powiedzieć smród. Nic mi się nie wylało, nic nie wypadło co mogłoby zgnić i już nie mam pomysłu.. Gdzieś szukać przyczyny?

• Użytkownik archiwalny

Witam
    Od jakiegoś czasu w
    aucie jak się wsiada czuć charakterystyczny zapach, żeby nie powiedzieć smród. Nic
    mi się nie wylało, nic nie wypadło co mogłoby zgnić i już nie mam pomysłu.. Gdzieś
    szukać przyczyny?

Może którędyś woda się wlewa i jako że jest pogoda jaka jest nie wysycha a po prostu butwieje wykładzina czy coś innego i od tego nieprzyjemny zapach?

• Użytkownik archiwalny

Pomyślałem o tym, z tym że wykładzina wszędzie jest sucha Ale tak czy siak na dniach odkręcę fotele i sprawdzę czy pod wykładziną nie ma śladów wody czy czegoś takiego

• Admin

A czy smród nie potęguje się wraz z włączeniem ogrzewania wnętrza?

• Użytkownik archiwalny

Popatrz pod maskę czy jakieś zwierzę się nie zadomowiło

• Użytkownik archiwalny

A czy smród nie
    potęguje się wraz z włączeniem ogrzewania wnętrza?

Nie, wlasnie powoduje, ze po czasie tego nie czuc

• Admin

No to nie ma siły, coś musi gnić w kabinie.
    Nie da rady, musisz po kolei wyciągać graty i dokładnie oglądać. Coś mogło się wylać na wykładzinę lub fotel/kanapę i tam się psuć (mleko jest chyba najbardziej śmierdzące), ale też jakieś stworzenie mogło zdechnąć w jakimś zakamarku i tam się rozkładać...

Mam jeden garaż, z którego rzadko korzystam (stoi tam tylko samochód i parę niepotrzebnych gratów). Byłem pewien, że szkodników tam nie ma, ale parę dni temu podczas sprzątania znalazłem w dużym wazonie (niepotrzebnym w domu) zasuszoną małą mysz... Musiała wejść szparą w drzwiach, bo gniazda w garażu nie ma, sprawdziłem. Wpadło biedactwo do wysokiego wazonu i już wyleźć nie mogło. Odkąd wiem, że gryzonie penetrują mi garaż, dokładnie zamykam już drzwi samochodu. Ale i to nie jest gwarancją, że nic do środka nie wlezie.

• Witam
    Od jakiegoś czasu w
    aucie jak się wsiada czuć charakterystyczny zapach, żeby nie powiedzieć smród. Nic
    mi się nie wylało, nic nie wypadło co mogłoby zgnić i już nie mam pomysłu.. Gdzieś
    szukać przyczyny?

A potrafisz opisać ten smród? Poważnie pytam.

• Użytkownik archiwalny

Najtrafniej to bym powiedział, że śmierdzi rybą, dziewczyną wyczuwa tam nawet konkretnie śledzia Jutro wywale ze środka wszystko i sprawdzę bo coraz bardziej jest do uciążliwe

• Admin

Aha... Nie masz jakiegoś "życzliwego" sąsiada?

• Najtrafniej to bym
    powiedział, że śmierdzi rybą, dziewczyną wyczuwa tam nawet konkretnie śledzia
    Jutro wywale ze środka wszystko i sprawdzę bo coraz bardziej jest do uciążliwe

Nad morzem nie bywałeś ostatnio...??? Może karp zdezerterował??? Swoją drogą szukanie zapachów w aucie to niezła zabawa...

Nie przewoziłeś czegoś rybnego ostatnio, na przykład zakupów na wigilię??

• Użytkownik archiwalny

Autko ogólnie w garażu stoi więc sąsiad wstępu nie ma
    Niby zakupy woziłem ostatnio ale do tej pory niczego nie brakowało
    A tak na poważnie, to po pierwszych oględzinach żadnego ciała obcego ni ma, po pracy jak wrócę to mam nadzieję, że znajdę przyczynę

• Najtrafniej to bym
    powiedział, że śmierdzi rybą, dziewczyną wyczuwa tam nawet konkretnie śledzia
    Jutro wywale ze środka wszystko i sprawdzę bo coraz bardziej jest do uciążliwe

Ty lepiej w takim razie nie dawaj wąchać auta swojej dziewczynie, bo pomyśli że na ssakach leśnych byłeś

• Użytkownik archiwalny

Nie była to ryba ale ... mięso świniaka, które się skrzętnie skryło

• Nie była to ryba
    ale ... mięso świniaka, które się skrzętnie skryło

• Użytkownik archiwalny

• Admin

Nie była to ryba

W którym miejscu się skryło, że nie mogłeś szybko znaleźć?

• Nie była to ryba

• Użytkownik archiwalny

W którym miejscu
    się skryło, że nie mogłeś szybko znaleźć?

Wbiło sie w siedzenie pasażera od dołu tak, że ręką nie wyczułem niczego
    Dziwna historia

• Wbiło sie w
    siedzenie pasażera od dołu tak, że ręką nie wyczułem niczego
    Dziwna historia

Ale spory kawałek, czy jakiś 20 deko?

Log in to reply