Fiat Marea SX WEEKEND 1.6 + GAZ opinie

• Użytkownik archiwalny

Witam, mój seat po przejechaniu ponad 1200000 km mówi powoli i mam możliwość kupić po rozsądnej cenie Fiat Marea weekend 1.6 z GAZ z 98r przebieg troszkę ponad 200tyś.Wstępnie oglądałem go i wygląda całkiem dobrze, tylko chciałem się zapytać, Jakie są opinie na temat tego modelu? Jak wygląda od strony awaryjności itd?

• Użytkownik archiwalny

Witam, mój seat po
    przejechaniu ponad 1200000 km mówi powoli i mam możliwość kupić po
    rozsądnej cenie Fiat Marea weekend 1.6 z GAZ z 98r przebieg troszkę ponad
    200tyś.Wstępnie oglądałem go i wygląda całkiem dobrze, tylko chciałem się zapytać,
    Jakie są opinie na temat tego modelu? Jak wygląda od strony awaryjności itd?

wejdź na autokącik, tam prężnie działa kącik BBM'ów

• Admin

Witam, mój seat po
    przejechaniu ponad 1200000 km mówi powoli

OT
    Poważnie masz na myśli milion dwieście tysięcy km? Jaki to seat?

• OT
    Poważnie masz na
    myśli milion dwieście tysięcy km? Jaki to seat?

Nawet mercedesy tyle nie przejeżdżają

• OT
    Poważnie masz na
    myśli milion dwieście tysięcy km? Jaki to seat?

też się zastanawiam czy jedno zero tam się przypadkiem nie pojawiło

• Użytkownik archiwalny

Nawet mercedesy
    tyle nie przejeżdżają

Stare beczki tylko dawały rade tyle zrobić.

• Użytkownik archiwalny

też się zastanawiam
    czy jedno zero tam się przypadkiem nie pojawiło

Raczej nie, skoro Kolega napisał, że ma na oku Fiata z przebiegiem ok 200 tyś, skoro seat kończy się po niby 120 tyś to by pewnie nie kupował czegoś z przelotem 200 tyś

• Użytkownik archiwalny

miałem Mare z tym silnikiem z 1996r i spalała ok 9,5-10 l / 100 km ale tam to była tylko 2 gen LPG, a konstrukcja wielopunktowego wtrysku wymagała by jednak sekwencji Samochód przyjemny dla kierowcy, z tyłu gorzej z miejscem na nogi/głowę. Korozje miałem pod wykładziną bagażnika. Części niestety daleko odbiegają cenowo od podzespołów do samochodów z Niemiec. Obecnie mam Astrę z idealnym do zagazowania silnikiem X16SZ/X16SZR i szczerze polecam taki model, który jest jednak kontrofertą wobec Palio a nie Marysi

• Marea bardzo ładne auto, funkcjonalne ale na tym zalety się kończą

Niektóre auta z 1998 roku nawet z niewielkimi przelotami są już tak zużyte jakby były 15 lat starsze

Kolega miał w sedanie + gaz i wpakował w to auto kupę kasy, bo części sporo kosztują

P.S. Bardzo mi się podoba wnętrze Bravo/Bravy/Marei

Log in to reply