Porada odnośnie ,,naprawy" rogów drzwi przednich w Tico


 • Użytkownik archiwalny

  Witam panowie. Mam problem i myślę że nie jeden z was miał z nim do czynienia. Otóż na rogach drzwi przednich pojawiły mi się wżery i to dość mocne, są pod lakierem i troszkę to już spęczniało. Chcę się zabrać do naprawy tego gdyż nie chcę ryzykować tego że drzwi będą musiały iść do wymiany. I tu chcę was poprosić o pomoc i poradę, otóż nie wiem za bardzo jak się do tego zabrać, nie chcę tego zniszczyć przez złe obchodzenie się z tym. Co polecacie? Wyczyścić to i położyć szpachlę i zalakierować czy w jakiś inny sposób wykonać naprawę? Oczekuję na pomoc gdyż sam za bardzo nie jestem w stanie dobrze wywnioskować co z tym zrobić.


 • Admin

  Również witam (choć wątek do powitań Nowych wisi nieco wyżej).
  No, wszystko dobrze, ale napisz: czego dowiedziałeś się już z lektury starszych postów na ten temat?
  Nie oczekuj, proszę, że po raz kolejny będziemy prześcigać się w poradach odnośnie czegoś, czego nawet nie widzimy (żadnego zdjęcia nie dałeś). Poświęć nieco czasu, skorzystaj z funkcji "Szukaj", poczytaj... my niczego nowego tu nie wniesiemy. Mnóstwo odpowiedzi znajdziesz we wcześniejszych wątkach. Jeśli czegoś nie znajdziesz mimo usilnych prób - wtedy dopytuj się. • najpierw się witamy potem pytamy.
  papier ścierny, flex, jak już będziesz wiedział jak duże dziury to możesz myśleć co z nimi radzić, czy spawarka czy szpacha/żywica.
  reszta tak jak napisał porucznik.