Kobyłki pod tico

• Użytkownik archiwalny

W którym miejscu umieścić podstawki pod samochód, żeby stabilnie stał i nic się nie uszkodziło? Mogę je postawić pod wahacz, czy lepiej pod progi?

W którym miejscu z przodu jest miejsce, żeby podnieść cały przód jednym lewarkiem? Nie mogę tego znaleźć.

• Użytkownik archiwalny

Przeważnie progi w tico nie są zbyt zdrowe, lepiej pod wzmocnienie lub wahacz a jeszcze lepiej pod mocowanie stabilizatora z przodu auta. a żeby podnieść cały przód to musisz za stabilizator podnieś, tak chyba radzi Trzeciak

• Użytkownik archiwalny

ja zazwyczaj zawsze pod wahacze podkładam tam gdzie jest jak najstabilniej i niema obawy że ci wlezie coś do środka

• Użytkownik archiwalny

Stabilizator się nie wygnie przy takim podnoszeniu?

• Użytkownik archiwalny

Ja zawsze podnoszę z tyłu podstawiając pod wahacz.Ale trzeba potem też delikatnie coś podłożyć szerokiego pod próg w razie czego.
    Z przodu jest prościej bo zaraz za chlapaczami jest wzmocnienie jak kończy nadkole a zaczyna podłoga.Tam spokojnie podnośnik się trzyma i nic nie wejdzie w podłogę.

• Użytkownik archiwalny

Ja zawsze podnoszę
    z tyłu podstawiając pod wahacz.Ale trzeba potem też delikatnie coś podłożyć
    szerokiego pod próg w razie czego.

Z tyłu podnoszę zawsze za belkę i podstawiam

Z przodu jest
    prościej bo zaraz za chlapaczami jest wzmocnienie jak kończy nadkole a zaczyna
    podłoga.Tam spokojnie podnośnik się trzyma i nic nie wejdzie w podłogę.

Z przodu robię tak samo jak Ty

• Użytkownik archiwalny

W którym miejscu
    umieścić podstawki pod samochód, żeby stabilnie stał i nic się nie uszkodziło? Mogę
    je postawić pod wahacz, czy lepiej pod progi?

Jeśli chodzi o tył, to najlepszym miejscem w Tico jest mocowanie wahacza do podłogi, blisko progu.

W którym miejscu z
    przodu jest miejsce, żeby podnieść cały przód jednym lewarkiem? Nie mogę tego
    znaleźć.

Jak już wcześniej napisano, pod wzmocnienie podłogi tuż przy przednim kole (w miejscu, gdzie się "kończy" nadkole a zaczyna próg).
    Ale to tylko wtedy, gdy chcemy podnieść jeden z boków auta.
    Jeśli cały przód chcemy unieść, to można pod stabilizator, uprzednio podkładając deskę między lewarek a auto.

Pod próg to się malucha podnosi, bo ma specjalne "ucho" pod lewarek.
    Tico nigdy za próg nie podnosimy....