[MK IV] Pytanie o oryginalne głośniki z tyłu w hb


 • Użytkownik archiwalny

  Pytanie do osób, które miały styczność z wyższymi wersjami wyposażenia swifta w hatchbacku - czy zamontowane z tyłu oryginalne głośniki 4x6 mają od dołu jakąś plastikową osłonę czy są nieosłonięte? Planuję sobie zamontować głośniki do tyłu, ale wożę sporo gratów w bagażniku i nie chcę żeby mi się uszkodziły.


 • Użytkownik archiwalny

  te głośniki i tak były opcją, a osłon nie sądzę co by były dostępne, a jeśli nawet, to za słony grosz ... to też pewnie nikt tego nie kupił.
  Ogółem takie głośniki to słaby pomysł - mało tego, do tego dźwięk mizerny, ja bym wolał zrobić przód choć by i nawet na kieszeniach od R19.


 • Użytkownik archiwalny

  OK, będzie bez osłon w takim razie. Co do jakości dźwięku - głośniki w seryjnych miejscach + subwoofer pod siedzeniem dają całkiem przyzwoity efekt, więcej mi do szczęścia nie trzeba


 • Użytkownik archiwalny

  Jedyne co można było kupić to podkładki pomiędzy tylne półeczki a głośnik które umożliwiały montaż głośnika na dwóch śrubach. Można też montować bez tych podkładek ale jest trochę "rzeźby" chyba że można dostać głośniki o wymaganym wymiarze z otworami montażowymi w osi głośnika a nie w narożnikach.


Log in to reply