[MkIV 1.0/ALL] Linka sprzęgła...

• Witajcie!
    Czy możecie mi powiedzieć czy jedna z tych dwóch linek z IC będzie pasować do mojego Suzuka: Układ napędowy -> Sprzęgło -> Sterowanie sprzęgła -> Linki sprzęgła

P.S. Na 99% link nie działa, więc jak wymyślę jak go wstawić to poprawię, chyba, że Wy wiecie jak się wstawia linki z katalogu Inter Cars?
    P.S.2 Dobra jeśli zrobicie tak jak napisałem w linku to powinniście zobaczyć to co ja. Do wyboru są dwie YAZUKA i ADRIAUTO, bo reszta niedostępna.

• To co nikt nie potrafi mi odpowiedzieć?

• Użytkownik archiwalny

Coś taki niecierpliwy? W nocy w soboty na niedzielę, to ludzie inne rzeczy robią

Adria jest do kitu. Tam jest źle odlany koniec pancerza, który jest przykręcany do ściany grodziowej. Linka ociera o ten odlew i po pewnym czasie zaczyna pękać drucik po druciku.
    Nie wiem kto rzeczywiście robi pozostałe dostępne linki, bo kiedyś na rynku były dostępne linki w 3 różnych opakowaniach, niby od trzech firm, ale wszystkie były w rzeczywistości robione przez Adrię i działały tylko chwilę.
    Jeśli, któraś z tych innych linek jest robiona przez kogoś innego, to być może będzie ok. Jeśli nie to polecam oryginalne używki (bo w serwisie linka kiedyś kosztowała ponad 250 zł - nie wiem jak teraz).

• Coś taki
    niecierpliwy? W nocy w soboty na niedzielę, to ludzie inne rzeczy robią

Przyzwyczaiłem się do tego, że w innych wątkach odpowiada się bardzo szybko.

Jeśli nie
    to polecam oryginalne używki (bo w serwisie linka kiedyś kosztowała ponad 250 zł -
    nie wiem jak teraz).

Tylko używka może być w równie lipnym stanie co moja...

• Użytkownik archiwalny

a czemu uważasz ze twoja jest uszkodzona ?

• a czemu uważasz ze
    twoja jest uszkodzona ?

Po naciśnięciu pedału pstryka/strzela. Sprawdzałem pod maską i miejscem wydającym dźwięki jest linka pod tą gumową karbowaną osłonką.

• Użytkownik archiwalny

Być może twoja linka tez jest z Adrii i pękają pomału druciki...

• No to skoro ADRIA jest do kitu to wziąłem tą YAZUKĘ i jutro odbiór.
    Jeśli jest rzeczywiście niewiele warta to chociaż jest tańsza od ADRII o 9 zł...

Mogę zrobić fotki to ocenicie czy coś warta?

• Użytkownik archiwalny

Zrób fotkę na odlew na końcu pancerza - ten który przykręcasz do ściany grodziowej - od strony kabiny - żeby było widać otwór którym wychodzi linka.

• Ponieważ w IC towar można zwrócić tylko w terminie 7 dni od zakupu, a na razie nie wiem dokładnie kiedy będzie wymieniana ta linka to chcę trochę to "przeciągnąć" i odbiorę ją dopiero w czwartek i wtedy popstrykam jakieś fotki.

A będziesz potrafił Toydols powiedzieć mi ze zdjęć czy będzie pasować?

• Użytkownik archiwalny

Pasować będzie. Chodzi tylko o ten nieszczęsny otwór. Żeby się linka nie przecierała. Spróbuję podejść dziś do garażu i zrobić foto o co chodzi.

• Dobra mam, kupiłem.
    Pierwsza wątpliwość jaka mi przyszła do głowy po jej zobaczeniu to czy nie jest ona przypadkiem za krótka... Jej sumaryczna długość to 59 cm (razem z tym gwintem i mocowaniem). Tyle powinna mieć czy rzeczywiście jest za krótka?

A tu fotki z których może wyczytacie coś więcej niż ja:

P.S. Toydols o taką fotkę jak ostatnia Ci chodziło czy źle zrozumiałem?

• Hm, da się coś tam szlifnąć, może nie będzie tragedii

• Użytkownik archiwalny

Mniej więcej o taką, ale nie do końca. Dokładnie to chodzi mi o to, czy jak popatrzysz wzdłuż osi linki to dziura z której wychodzi jest symetrycznie czy bliżej góry czy jest symetrycznie?

Potem zrobię foto i wyedytuję posta.

Bo jeśli otwór jest przesunięty bliżej góry to jest to linka dobra... do oddania do sklepu

BTW: 59 cm to dobra długość.

• Dokładnie to chodzi mi o to, czy jak popatrzysz wzdłuż osi
    linki to dziura z której wychodzi jest symetrycznie czy bliżej góry czy jest
    symetrycznie?
    Potem zrobię foto i
    wyedytuję posta.

Zrób foto, bo czytam, myślę i nic mi z tego nie wychodzi...

• Toydols i co z tą fotką?

• Użytkownik archiwalny

Grypa

...jutro zrobię... przepraszam za obsuwę...

• Grypa
    ...jutro zrobię...
    przepraszam za obsuwę...

Spoko. Choroba nie wybiera. Trzymaj się!

A na oddanie linki mam czas do przyszłego wtorku.

• Użytkownik archiwalny

Jakoś się trzymam. Nie ma zresztą innego wyjścia

Jakość zdjęć nie powala wprawdzie, ale myślę, że będzie wiadomo o co chodzi.
    Patrząc po osi linki, otwór w tym odlewie ma być na środku. Jak będzie przesunięty do góry to linka długo nie popracuje.

Czy już kapewu czy jeszcze tłumaczyć?

• Dzięki za fotki i pomoc!

Z której strony nie patrzę to otwór jest na środku, więc wychodzi, że nie powinno być problemów.

Log in to reply