Przegrzany silnik

• Użytkownik archiwalny

Panowie czy przegrzany silnik jest do 'uratowania' czy od razu lepiej jakiś inny zdrowy brać?

• Użytkownik archiwalny

w jakim sensie przegrzany? plyn sie zagotował , czy jeździłeś bez płynu?

• Użytkownik archiwalny

nie ma przepisu na to. przegrzanie mogło go uśmiercić (zatarcie) a mogło dać mu pstryczka w nos. to zależy. opisz sytuację dokładniej

• Użytkownik archiwalny

Mi się nic nie stało, po prostu ogłoszenie dobrego swifta jest ale jedyny opis jaki jest, to to, że ma przegrzany silnik więc nic więcej nie wiem, ciekawy po prostu byłem czy z góry jakąś opcję trzeba zakładać

• Użytkownik archiwalny

to jak ktoś coś takiego w ogłoszeniu pisze to pewno poważnie przegrzany bo jak by nic nie było to nawet by nie wspomniał

siostra w jednym autku przegrzała silnik przez zablokowany termostat - po wymianie termostatu na dobry niby było wszystko okej ale po 1000 km zaczęło się pukanie w silniku i żłopanie oleju - pomiar kompresji wyjazywał problkmeu za 3 i 4 culindrze , po rozebraniu silnika , tłoki zmieniły kształt i obcierały o tuleje w bloku , szlak trafił 2 z 4 cylindrów

• Mi się nic nie
    stało, po prostu ogłoszenie dobrego swifta jest ale jedyny opis jaki jest, to to, że
    ma przegrzany silnik więc nic więcej nie wiem, ciekawy po prostu byłem czy z góry
    jakąś opcję trzeba zakładać

Daj sobie spokój... Jak wyżej pisał kolega, jeśli ktoś to podał w ogłoszeniu to pewnie silnik zatarty, ewentualnie uszczelka głowicy padnięta

• Użytkownik archiwalny

lepiej powiedz jaki rocznik i jaki silnik i skąd bo moj litrowy silnik mk5 nadal czeka w garażu na nabywcę jakiegoś za niewielkie pieniadze tylko odbior osobisty i to jest problemem dla ludzi

• Użytkownik archiwalny

szczecin, rok 98, silnik 1,3 50k, silnik drogi nie jest a wymiana tez kosmosem byc nie moze z kims obeznanym..

• Użytkownik archiwalny

Jaka cena za niego?

• Użytkownik archiwalny

2 do negocjacji sobie życzy, 5d przebieg 172 tys
    Edit: Takie info od właścicielki- Podcza jazdy spadł przewód chłodzący silnik, zapaliła się czerwona lampka "check engine" , lecz auto nie zostało zatrzymane, w skutek czego został przegrzany silnik i jest on do naprawy.

• Użytkownik archiwalny

2 do negocjacji
    sobie życzy, 5d przebieg 172 tys
    Edit: Takie info od
    właścicielki- Podcza jazdy spadł przewód chłodzący silnik, zapaliła się czerwona
    lampka "check engine" , lecz auto nie zostało zatrzymane, w skutek czego został
    przegrzany silnik i jest on do naprawy.

To nie zauważyła ogromnych kłębów pary spod maski? Kiedyś mi pękł mały wężyk z płynem chłodzącym i nagle za samochodem zacząłem zostawiać chmurę pary wodnej nibym Bond uciekający przed złoczyńcami

• Użytkownik archiwalny

To nie zauważyła ogromnych kłębów pary spod maski?
    To kobieta była, cudów nie wymagaj
    Znam z autopsji przypadki nieazauważenia np urwania się koła z piastą. Nic mnie już nie zdziwi...

• To nie zauważyła
    ogromnych kłębów pary spod maski? Kiedyś mi pękł mały wężyk z płynem chłodzącym i
    nagle za samochodem zacząłem zostawiać chmurę pary wodnej nibym Bond uciekający
    przed złoczyńcami

No niestety, niektóre panie nie ogarniają tematu

Wiem, że było, ale to idealny przykład

klik

• 2 do negocjacji
    sobie życzy, 5d przebieg 172 tys
    Edit: Takie info od
    właścicielki- Podcza jazdy spadł przewód chłodzący silnik, zapaliła się czerwona
    lampka "check engine" , lecz auto nie zostało zatrzymane, w skutek czego został
    przegrzany silnik i jest on do naprawy.

Przygotuj się, że silnik do wymiany...

I cena wtedy nie jest aż tak atrakcyjna

Jakby to była litrówka, to kupiłbyś silnik od None7 i po kłopocie

• Użytkownik archiwalny

Cena kosmos jak za autko z padniętym silnikiem no bo tak jest hehe

• Użytkownik archiwalny

Przygotuj się, że
    silnik do wymiany...
    I cena wtedy nie
    jest aż tak atrakcyjna
    Jakby to była
    litrówka, to kupiłbyś silnik od None7 i po kłopocie

Dlatego byłem ciekaw jak sytuacja wygląda, a do tego dochodzi fakt, że nie wiadomo co z inny podzespołami

• Dlatego byłem
    ciekaw jak sytuacja wygląda, a do tego dochodzi fakt, że nie wiadomo co z inny
    podzespołami

Rav kupił auto od baby i co?

Silnika szuka, skrzynia padła...

Kobita jeździ aż coś odpadnie albo się ukręci

• Użytkownik archiwalny

Raz w życiu kupiłem auto po kobiecie, nigdy więcej tego błędu nie popełnię

• Raz w życiu kupiłem
    auto po kobiecie, nigdy więcej tego błędu nie popełnię

A co się działo?

• Użytkownik archiwalny

W silniku 1,5l oleju, synchronizator jedynki praktycznie nie istniał, wchodziła tylko na postoju Ale cena baaaaaaardzo okazyjna, więc kupiłem

Log in to reply