[mk3 1.0 92r.]Nie działają światła mijania


 • Użytkownik archiwalny

  Witam ! Potrzebuje pomocy na szybko, przestały mi działać światła mijania w suzolocie. Pozycje działają, długie też, tylko mijania gdzieś uciekły, tak więc,pytanie brzmi gdzie szukać problemu? Nie mam teraz auta pod ręką, dopiero wieczorem będę mógł zerknąć co i jak, tak więc przydały by się szybkie porady co bym nie wracał po ciemku do domu
  Podejrzewam, że bezpiecznik któryś, tylko no właśnie, jest gdzieś tutaj jakaś rozpiska, który za co odpowiada ? Skrzynka z bezpiecznikami jest chyba gdzieś nad nogami kierowcy, pod deską ?


 • Użytkownik archiwalny

  na bezpiecznikach wewnatrz masz wszystko opisane na pokrywce

  jest kolo kolumny kierowniczej

  przydatny do tej roboty jest jakis koreanczyk bo tam sie wcisnie bez problemu


 • Użytkownik archiwalny

  Nie mam niestety pokrywki od bezpieczników, więc muszę sprawdzić wszystkie , jutro to zrobię ale boję się, że niestety padło coś innego. I właśnie, jakieś propozycje na co jeszcze przy okazji mogę zwrócić uwagę?
  Generalnie jeszcze raz - są pozycje, są długie ( wraz z kontrolką od nich na desce), światła z tyłu są, jeno nie ma świateł mijania. WTF ?
  Jeszcze jeden taki numer ze strony tego samochodu a przeproszę się z MPK

  EDIT: Bezpieczniki w kabinie sprawdzone - wszystkie ok
  Żarówki ok
  Przełącznik zespolony ? Jakieś porady jak się zabrać za to badziewie, jest to gdzieś opisane na forum? • Poradnik naprawy przełącznika zespolonego: K L I K


 • Użytkownik archiwalny

  Dziękuje dobry człowieku, to właśnie było mi potrzebne, dam znać jeśli coś mi się uda zdziałać.
  Wszystko wskazuje na owy przełącznik, ale może jest coś jeszcze co może być sprawcą i warto zwrócić uwagę?

  Rozebrałem i wyczyściłem przełącznik, niby wszystko powinno być ok, bo wydaje się być sprawny a jednak nie jest, podejrzewam uwalony kabel. Na szybko mam teraz przeciągnięty nowy kabelek od przełącznika do świateł. Na chwilę obecna, wygląda na to że wszystko działa.
  Jeszcze raz dzięki za poradnik dobrania się do przełącznika, przydało się:)


Log in to reply