Rozpórka do sedana mk3

• Witam!

Zastanawiam się nad takim ustrojstwem do swojego mk3 1.3 8V rozpórka przód

Warte to coś jest? Gościu pisze w opisie aukcji, że ta rozpórka podejdzie do każdej wersji silnikowej - na zdjęciu jest przymierzona do litrówki, więc i do 8V powinna podejść?

Są też tylne w tej samej firmie - rozpórka tylna

Gdybym zakładał, to wolałbym dołożyć 10 zł jak jest w opisie aukcji, żeby mi to pomalowali na czarno

Co o tych rozpórkach sądzicie?

• Użytkownik archiwalny

Witam!
    Zastanawiam się nad
    takim ustrojstwem do swojego mk3 1.3 8V
    rozpórka
    przód

Warte to coś jest?
    Gościu pisze w opisie aukcji, że ta rozpórka podejdzie do każdej wersji silnikowej -
    na zdjęciu jest przymierzona do litrówki, więc i do 8V powinna podejść?
    Są też tylne w tej
    samej firmie -
    rozpórka
    tylna

Gdybym zakładał, to
    wolałbym dołożyć 10 zł jak jest w opisie aukcji, żeby mi to pomalowali na czarno
    Co o tych
    rozpórkach sądzicie?

Pytasz o rozpórkę w ogóle, czy o tę konkretną? Rozpórka jak rozpórka - jeśli pasuj, to ok. Natomiast korzyści w prowadzeniu auta... to trzeba poczuć. Różnica jest bardzo duża.

• Użytkownik archiwalny

tą samą rozpórkę widziałem na allegro i też o niej myślałem. tylko zastanawiam się ile jest miejsca od filtra do rozpórki, ponieważ na tą chwilę posiadam mikser pod przepustnicą i o około 1cm filtr jest wyżej.

i czy klapa się zamknie w mk5

• Pytasz o rozpórkę w
    ogóle, czy o tę konkretną? Rozpórka jak rozpórka - jeśli pasuj, to ok. Natomiast
    korzyści w prowadzeniu auta... to trzeba poczuć. Różnica jest bardzo duża.

Pytam o tą konkretną właśnie, bo cena jest jeszcze w miarę, a na markowej naklejce na rozpórce mi nie zależy

• Użytkownik archiwalny

Ta rozpórka po założeniu opiera się o filtr powietrza. Przykręcenie na kilku podkładkach, podnosi ją na tyle ze przestaje sie opierać o filtr, ale i tak przy niskich obrotach czuć że filtr uderza o rozpórkę.

• Użytkownik archiwalny

Czy ktoś wie, czy taka rozpórka będzie pasować do GTi?

• Ta rozpórka po
    założeniu opiera się o filtr powietrza. Przykręcenie na kilku podkładkach, podnosi
    ją na tyle ze przestaje sie opierać o filtr, ale i tak przy niskich obrotach czuć że
    filtr uderza o rozpórkę.

W Twoim aucie masz z tego co pamiętam lpg, więc pewnie mikser podnosi puszkę filtra o kilkanaście mm

Jak się z nią jeździ?

Dawaj zdjęcia

• Użytkownik archiwalny

Efekt jest wyczuwalny na zakrętach, wrażenie jakby samochód stał się sztywniejszy. Dużo pewniej pokonuje się zakręty.

• Użytkownik archiwalny

zatem będzie trzeba sobie taką sprawić

Log in to reply