Bezpiecznik od świateł pozycyjnych


 • Użytkownik archiwalny

  Witam ,proszę o podpowiedź,który bezpiecznik odpowiada za światła pozycyjne(suzuki swift 1.3 16v 2002r),bo mi ostatnio nie palą się.Dziękuje z góry.:-)


 • Użytkownik archiwalny

  Witam ,proszę o
  podpowiedź,który bezpiecznik odpowiada za światła pozycyjne(suzuki swift 1.3 16v
  2002r),bo mi ostatnio nie palą się.Dziękuje z góry.:-)

  Wszystko masz opisane przecież na osłonce bezpieczników,
  a tylne pozycje się świecą ?


 • Użytkownik archiwalny

  Tylne świecą


 • Użytkownik archiwalny

  Tylne świecą

  no to przynajmniej "pająka" można wykluczyć
  znalazłeś bezpiecznik ?


 • Użytkownik archiwalny

  no to przynajmniej
  "pająka" można wykluczyć
  znalazłeś
  bezpiecznik ?

  Jak wiesz który to bezpiecznik odpowiada za światła pozycyjne to podpowiedz mi proszę, to zakupie potrzebny odrazu.Dzięki


 • Użytkownik archiwalny

  Jak wiesz który to
  bezpiecznik odpowiada za światła pozycyjne to podpowiedz mi proszę, to zakupie
  potrzebny odrazu.Dzięki

  hmmm pod kierownicą z tego co pamiętam są bezpieczniki od lamp przednich, ale jak był przepalony któryś to w ogóle nie miał byś świateł z przodu. Może po prostu się przepaliły te pozycyjki ?


 • Użytkownik archiwalny

  hmmm pod kierownicą
  z tego co pamiętam są bezpieczniki od lamp przednich, ale jak był przepalony któryś
  to w ogóle nie miał byś świateł z przodu. Może po prostu się przepaliły te pozycyjki
  ?

  Sytuacja wygląda tak: jak ustawiam w pozycji światła pozycyjne to pali się podświetlenie deski ,palą się lampy z tyłu a nie palą się z przodu.Jeszcze jakiś tydzień temu nie paliło się wcale podświetlenie deski,ale lampy z tyłu się palą.Nie pali się tylko PRZÓD.:-)Pozdrawiam


 • Użytkownik archiwalny

  Ja o ile dobrze pamiętam jak miałem spalone pozycje z przodu to tył raz świecił, a raz nie, ale wymieniłem pozycje i od ręki problem zniknął.


 • Użytkownik archiwalny

  W sedanie mam tak że kostka tabliczce z bezpiecznikami mi się wypina to gasną pozycyjne z przodu a reszta jest... Tyle że mam sedana mk3, a w hatchbacku już to wyglądało inaczej bo tam z tego co pamiętam nie ma kostek wpinanych w tablice bezpieczników... Ale bezpiecznik powinien być chyba też w takim razie osobny...


 • Użytkownik archiwalny

  Witam.
  Mam podobny problem. Nie działają mi pozycje z przodu i z tyłu tylko z lewej strony. Żaróweczki wymieniłem na nowe, potem sprawdziłem, czy działają i wszystko jest w porządku, jednak jak się nie paliły tak dalej nie palą. W końcu zlokalizowałem przepalony bezpiecznik, wymieniłem na nowy wg. instrukcji i niestety tuż po włączeniu świateł przepalił się. Chwilę później padł również bezpiecznik od świateł drogowych. Wymieniłem oba na nowe, ale gdzieś nadal jest zwarcie. Już mi się pomysły skończyły, gdzie szukać przyczyny zwarcia. Efekt jest taki, że jak włączę pozycyjne to spalę raz jeszcze bezpiecznik. Lewa strona pozycyjnych nie działa (stop działa). Macie jakieś pomysły?


 • Użytkownik archiwalny

  Mój pomysł - zgniła wiązka z lewym nadkolu przy łączeniach przewodów.


 • Użytkownik archiwalny

  Przecież sprawdzenie wszystkich bezpieczników zajmuje max 5 min. Nie wiem po co włączać komputer i zadawać pytanie o to.


Log in to reply