[All] Problem z wyciągnięciem radia


 • Użytkownik archiwalny

  Witam.
  Mam problem z wyciągnięciem radia z kieszeni. Posiadam do tego "klucze" (2 blaszki) jednak tylko z lewej strony klucz pasuje i radio daje się wysunąć. Z prawej strony klucz wchodzi ale nie zahacza się o nic, radio jest ciągle zablokowane. Sprzęt to JVC KS-F350R(kasetowe) montowane jeszcze w salonie Suzuki w Katowicach.
  Czy jest to możliwe, że jest ono w jakiś sposób przykręcone do kieszeni? Czy da się wyjąć radio razem z kieszenią bez demontowania plastików?

  Pozdrawiam.


 • Użytkownik archiwalny

  Czy jest to
  możliwe, że jest ono w jakiś sposób przykręcone do kieszeni? Czy da się wyjąć radio
  razem z kieszenią bez demontowania plastików?
  Pozdrawiam.

  z kieszenią, czy z pół kieszenią
  Bo kieszeń jest monotowana na stałe, a radio w szufladzie jest wysuwane, pół kieszeń jest częścią wyjmowaną, tylko trzeba odgiąć blaszki.
  Pokombinuj z wyjmakami i powinno dać radę.


 • Użytkownik archiwalny

  Nie wiem czy to jest pół kieszeń czy kieszeń. Raczej pół kieszeń...
  Blaszki (tej metalowej ramki) widać tylko dwie z góry. Odgiąłem je ale nadal twardo siedzi i nie chce się ruszyć. Od spodu czy boku w ogóle nie ma dojścia.

  Próbowałem tymi wyjmakami na wszystkie możliwe sposoby i nie chce się zahaczyć o radio, lata w każdą stronę.


 • Użytkownik archiwalny

  Tych blaszek blokujących jest pełno. Pamiętam jak sam wyciągałem z tico radio. Ogólnie zrobiłem to siłą czyli śrubokręt wciskałem i odginałem blaszki. Jakieś ślady po tej operacji zostały. Nie wiem jaki sposób na to jest ;p


 • Użytkownik archiwalny

  polecam metodę siłową


 • Użytkownik archiwalny

  Radio może być zwyczajnie od tyłu przykręcone do belki - sam tak zrobiłem ze swoim i u brata.
  U brata jak się radio zepsuło to się okazało że nie umiem dojść do śruby mocującej z tyłu i trzeba było siłowo od tyłu wypchnąć radio (na szczęście blaszka mocująca była dosyć słaba i się łatwo poddała) - polecam nura pod nogi pasażera i zobaczyć co jest z tyłu radia.


 • Użytkownik archiwalny

  polecam nura pod nogi pasażera i zobaczyć co jest z tyłu radia.

  najlepsza metoda to fakt, ja tam jeszcze z pozycji kierowcy wkładałem 2 wyjamki dopóki nie usłyszałem charakterystycznego kliknięcia, po czym zostawiałem je i wypychałem radio ręką właśnie od tyłu


Log in to reply