Regulacja świateł w swift 96.


 • Użytkownik archiwalny

  Witam. Mam pytanie jak zamontować regulacje swiateł w kabinie. Z tego co zauważyłem to jest jedna wolna kostka wychodząca ze swiateł. Może wystarczy podpiąc się w nią sterownikiem i bedzie po wszystkim. Wie ktoś coś na ten temat?


 • Użytkownik archiwalny

  Jeżeli masz w aucie instalacje do elektrycznej regulacji i masz lampy pod odpowiednie gniazdo to nie ma problemu,gorzej jak masz te japońskie lampy a masz np mk3 z końcówki produkcji,ja np szukałem przez rok lamp z valeo bo mam w aucie wtyki pod nie


 • Użytkownik archiwalny

  Podczepię się pod temat. Mam swifta '96 sedan. Parę dni temu poszedł mi klosz od reflektora po stronie kierowcy. Korzystając z okazji postanowiłem wymienić cały reflektor, bo dotychczasowy miał regulację manualną (powinna być elektryczna). Dorwałem na szrocie reflektor, który ma wyprowadzoną wiązkę + śruby do ręcznej regulacji. Niestety nie sprawdziłem jaki siedzi po stronie pasażera. W tamtym śrub do regulacji nie ma, zaś wiązka wychodzi z prostokątnej (a nie okrągłej jak w nowej lampie) kostki. Różnią się również złącza - nowo kupiona lampa ma białą, płaską wtyczkę jakby na 4 piny. Od strony pasażera jak się nie mylę wychodzą 2 wtyczki po 2 piny każda.

  Czy te lampy są kompatybilne ? Normalnie kupiłbym teraz taką, jak siedzi po stronie pasażera, ale za chiny ludowe nie mogę jej znaleźć. Wszędzie spotykam takie lampy, jakie teraz kupiłem.

  Kolejna kwestia - kręcę śrubą od regulacji pionowej a efektu nie ma. Co jest grane ? Czy podczas regulacji tego typu lampy musi iść prąd po wiązce do silniczka ? W poprzednim aucie nie miałem regulacji elektrycznej, tam kręciło się śrubą i wsio.

  Z góry dzięki za wszelkie porady.


 • Użytkownik archiwalny

  do regulacji pionowej na śrubkę nie trzeba prądu, wysypał Ci się mechanizm podnoszący odbłyśnik.


Log in to reply