syczenie z silnika

• Użytkownik archiwalny

witam
    mam nastepujacy problem. jadac samochodem na 3, 4 i 5 biegu miedzy 2tys-2,3tys obrotow slychac dziwne syczenie z silnika (jakby turbina w dieslu:P ) zauwazylem ze jest tak tylko na tych trzech biegach na luzie po dodaniu gazu tego nie ma. probowalem to jakos zlokalizowac ale nie wiem co to. moj ojciec sadzi ze to moze jakis przewod ale ja nie mam zielonego pojecia. moze ktos mial taki przypadek prosze o pomoc co moze byc przyczyna

• Użytkownik archiwalny

witam. moze jakis przewód podcisnieniowy? a to syczy przy lekkim dodawaniu gazu czy na maxa i akurat w tych obrotach?

• Użytkownik archiwalny

witam
    mam nastepujacy problem. jadac samochodem na 3, 4 i 5 biegu miedzy 2tys-2,3tys obrotow slychac
    dziwne syczenie z silnika (jakby turbina w dieslu:P ) zauwazylem ze jest tak tylko na tych
    trzech biegach na luzie po dodaniu gazu tego nie ma. probowalem to jakos zlokalizowac ale
    nie wiem co to. moj ojciec sadzi ze to moze jakis przewod ale ja nie mam zielonego pojecia.
    moze ktos mial taki przypadek prosze o pomoc co moze byc przyczyna

Sprawdz wezyki podcisnieniowe szczegolnie ten biegnacy do serwo hamulca lubi sobie przegnic, posprawdzaj dokrecenie filtra powietrza do gaznika, przyczyna moze byc tez podkladka pod gaznikiem ale wowczas objawem jest tez spadek mocy i trudnosci z odpaleniem szczegolnie na Lpg.

• Użytkownik archiwalny

Może Ci jaki wąż wlazł pod maskę, od hodowcy - sąsiada ??

Log in to reply