Yokohama AVS Winter V901 - Opinie

• Użytkownik archiwalny

Witam
    Czy ktoś z Was drodzy użytkownicy forum, używali kiedykolwiek tych konkretnie opon zimowych ?
    Yokohama AVS Winter

Jeśli tak to proszę o opinie
    Pozdrawiam serdecznie.

• Użytkownik archiwalny

Wygladaja niezle, marka tez porzadna... zastanawia mnie tylko tak ekstremalnie niska cena

• Użytkownik archiwalny

Wygladaja niezle,
    marka tez porzadna... zastanawia mnie tylko tak ekstremalnie niska cena

Yokohama robi świetne opony letnie, a niestety o zimowych ich wyrobach nie mam zielonego pojęcia. Tak na dobrą sprawę to co Japońce wiedzą o zimach ?

• Użytkownik archiwalny

Tak na dobrą sprawę to co Japońce wiedzą o zimach ?

właśnie to miałem na myśli, ale sam napisałeś przede mną to
    Ja po tym sezonie poznam opinię na temat Uniroyal MS 6 plus czy jakoś tak

• Użytkownik archiwalny

właśnie to miałem
    na myśli, ale sam napisałeś przede mną to

hehe ale wiesz opinie posiadacza tych opon i tak z chęcią poznam, bo na necie jest ich bardzo mało

Ja po tym sezonie
    poznam opinię na temat Uniroyal MS 6 plus czy jakoś tak

Podobnosz słabieńkie i ni jak się mają jakościowo do letnich wyrobów tej marki

• Użytkownik archiwalny

hehe ale wiesz
    opinie posiadacza tych opon i tak z chęcią poznam, bo na necie jest ich bardzo mało

ja Ci polecałem już opony a Ty jesteś uparty na "egzotyki"

Podobnosz
    słabieńkie i ni jak się mają jakościowo do letnich wyrobów tej marki

nie wiem, ja tą osobę przekonywałem na Conti i Goodki ... ale trafił na dobrą cenę tych opon i są ...

• Użytkownik archiwalny

Yokohama robi
    świetne opony letnie, a niestety o zimowych ich wyrobach nie mam zielonego pojęcia.
    Tak na dobrą sprawę to co Japońce wiedzą o zimach ?

nic zaprawde powiadam nic

Archipelag rozciąga się niemal południkowo (wg Japończyków, ich kraj ma kształt „trzydniowego Księżyca”) pomiędzy 45°33' a 20°25' stopniem szerokości północnej, od Morza Ochockiego na północy do Morza Wschodniochińskiego i Tajwanu na południu. Stolica Tokio jest usytuowana prawie dokładnie na tej samej szerokości geograficznej co Ateny, Pekin, Los Angeles i Waszyngton.

• Użytkownik archiwalny

nic zaprawde
    powiadam nic

no ok mój błąd, ale to dalej nie jest odpowiedzią na temat jakości tych zimówek

• Użytkownik archiwalny

O ile wiem to niedawni był w Niemczech przeprowadzony test nowości 2010 w zimówkach i yokohamy otrzymały ocenę mierną.Więc szału nie ma i pewnie lepiej już kupić zwykłe dębice> A cena 220zł za 14 to też nie jest szałowa z porównaniu z innymi firmami. Za 820 to u gumiarza z założeniem były 15 fuldy.

• Użytkownik archiwalny

O ile wiem to
    niedawni był w Niemczech przeprowadzony test nowości 2010 w zimówkach i yokohamy
    otrzymały ocenę mierną.Więc szału nie ma i pewnie lepiej już kupić zwykłe dębice

testy testami, praktyka mówi nieraz co innego ...

A
    cena 220zł za 14` to też nie jest szałowa z porównaniu z innymi firmami.

to są niskoprofilowe szerokie zimówki ... nie zwykłe 185/60R14 ...
    tu cena za oponę to min. 200 zł ...

Log in to reply