moje tico nie chce odpalić


 • Użytkownik archiwalny

  Moje tico nie chce odpalić rano.Rozrusznik kręci.
  Jakieś fatum po wymianie sprzęgła. mechanik zabrał samochód do warsztatu i zostawił go na noc.Jak wczoraj dzwoniłam to powiedział że odpalił go i w ciągu dnia odpalał od pierwszego razu. Dziś dzwoniłam i mi powiedział że rano już nie chciał odpalić.
  Co może być przyczyną?


 • Użytkownik archiwalny

  Witaj z opisu mało wynika napisz kiedy była zmieniana kopułka, filtry, świece, czy jest iskra, jest dużo możliwości a może mechanika pasuje zmienić jeżeli auto zapaliło to pasowało by o tym się samemu przekonać. • Co może być przyczyną?

  Tak jak napisał poprzednik. Dobry mechanik zaczął by od sprawdzania przewodów, świec i kopułki.

  Sam to przerabiałem i wiem że z kopułką są różne cuda. Raz pali na dotyk a raz w ogóle nie chciał odpalić. Po wymianie kopułki problem zniknął. • Moje tico nie chce
  odpalić rano.Rozrusznik kręci.
  Jakieś fatum po
  wymianie sprzęgła. mechanik zabrał samochód do warsztatu i zostawił go na noc.Jak
  wczoraj dzwoniłam to powiedział że odpalił go i w ciągu dnia odpalał od pierwszego
  razu. Dziś dzwoniłam i mi powiedział że rano już nie chciał odpalić.
  Co może być
  przyczyną?

  1. Wątek dla Nowych

  2. Archiwum

  3. Po wykluczeniu innych opcji może pozostać tylko generator impulsów, zwany szumnie, lecz błędnie modułem... • Moje tico nie chce odpalić rano.Rozrusznik kręci.

  Również witam serdecznie na FORUM • myślę że jak rano nie odpala to trzeba częściej chodzić na drugą zmianę w tedy problem się sam rozwiąże ;];]


 • Użytkownik archiwalny

  A może po prostu pompa paliwa. Miałem coś takiego w Ticu. Rano nie odpalał, później odpalał i jeździł cały dzień, rano znów nie palił. Wymiana pompy pomogła.


Log in to reply