wentylator nawiewu - awaria

• Użytkownik archiwalny

Witam serdecznie.
    Nie znalazłem podobnego wątku.
    Padł mi wentylator od nawiewu i nie wiem co jest grane. Ostatnio się nie włączał od razu ( tak jak powinien) tylko jak się autko lekko zagrzało - potem nie było problemów. Podejrzewałem, że może wilgoci dostały połączenia i zlałem temat. Ale dzisiaj padł na dobre. Autko ciepłe a tu ni chu chu nie wieje. Jakieś pomysły?

• Kiedyś czytałem na starym zlosnikiu, iż uszkodzeniu ulega płytka sterująca (ta od włącznika i regulacji szybkości nawiewu) i tu bym zaczął poszukiwania.

• Użytkownik archiwalny

Kiedyś czytałem na starym
    zlosnikiu, iż uszkodzeniu ulega płytka sterująca (ta od włącznika i regulacji szybkości
    nawiewu) i tu bym zaczął poszukiwania.

Masz na myśli ten wątek ? ---> KLIK

I jeszcze to znalazłem ---> KLIK

• Dokładnie tak, pamięć jeszcze mnie nie zawodzi, gorzej z wyszukiwarką

• Użytkownik archiwalny

Dokładnie tak, pamięć jeszcze
    mnie nie zawodzi, gorzej z wyszukiwarką

Z tą nową wyszukiwarką nie jest tak tragicznie, trzeba tylko więcej naklikać żeby coś wyszukała

A co do tematu to tak do końca nie wiadomo co padło Słowikowi - czy rezystor, który odpowiada za pracę dmuchawy na poszczególnych biegach czy jednak awaria samego silnika
    Na początek można sprawdzić sam rezystor, tzn. jego "bebechy".

• Admin

A co do tematu to tak do
    końca nie wiadomo co padło Słowikowi - czy rezystor, który odpowiada za pracę dmuchawy na
    poszczególnych biegach czy jednak awaria samego silnika
    Na początek można sprawdzić
    sam rezystor, tzn. jego "bebechy".

Popieram to stanowisko. Łatwiej i szybciej będzie dobrać się i sprawdzić płytkę, ewentualnie później przyglądać się silnikowi.

Log in to reply