predkosciomierz zle pokazuje

• Użytkownik archiwalny

A mianowicie początkowy stan podczas postoju to kreseczka jest wycofana mozna powiedziec ze -30 km/h. A.zaczyna sie ruszac dopiero od prędkości kolo 20+ km/h, gdzie szukac problemu? Linka moze sie obluzowala czy co? Gdzie ona wlasciwie jest : >

• mam przed sobą licznik wyskalowany do 200 z litrówki, posiada on mechaniczną blokadę, więc nie ma prawa być poniżej 0, musisz odkręcić prędkościomierz, przestawić do jak największej prędkości czyli do drugiego ogranicznika i przestawić samą wskazówkę, pchnąć ją bardziej ku zeru jak "prędkość" przekracza 200, i puścić, zobaczyć czy wróci powyżej 0.

• Użytkownik archiwalny

mam przed sobą
    licznik wyskalowany do 200 z litrówki, posiada on mechaniczną blokadę, więc nie ma
    prawa być poniżej 0, musisz odkręcić prędkościomierz, przestawić do jak największej
    prędkości czyli do drugiego ogranicznika i przestawić samą wskazówkę, pchnąć ją

bardziej ku zeru jak "prędkość" przekracza 200, i puścić, zobaczyć czy wróci powyżej
    0.

A ja jezdze bez oslonki tej przezroczystej i moge dotykac wskazowek. Dalej nic ne musze odkrecac? Za chwile bede przy aucie. Tylko boje sie zeby nie wylamac tej wskazowki. Dzięki : )

• Delikatnie i powinno pomóc

• Użytkownik archiwalny

Delikatnie i
    powinno pomóc

działa idealnie - balem sie ze cos tam przerwe, dzieki

• Cieszę się że pomogłem, do zamknięcia

Log in to reply