Przewody paliwowe

• Użytkownik archiwalny

Witam.

Czy wie ktoś może jakiej długości potrzebuje przewody paliwowe i jakiej średnicy do Suzuki Swifta 93' 1.0? Z tego co się dowiadywałem to 10 metrów kosztuje 90zł gumowe o średnicy bodajże 3,2 wewnątrz.

Pozdrawiam

• Użytkownik archiwalny

Witam.
    Czy wie ktoś może
    jakiej długości potrzebuje przewody paliwowe i jakiej średnicy do Suzuki Swifta 93'
    1.0? Z tego co się dowiadywałem to 10 metrów kosztuje 90zł gumowe o średnicy bodajże
    3,2 wewnątrz.
    Pozdrawiam

Jak chcesz puścić pod autem to nie możesz mieć gumowych bo coś ostrzejszego, kamień itp. i masz wyciek... Jedyne gumowe odcinki są tuż przy baku i przy wtrysku, reszta jest metalowa.
    Inna historia jeśli budujesz rajdówkę i chcesz je puścić środkiem auta.

• Użytkownik archiwalny

rozumiem

a czy przy metalowych też zwracać uwagę na średnicę i długość (ilość)? Ile bym potrzebował?

• Użytkownik archiwalny

rozumiem
    a czy przy
    metalowych też zwracać uwagę na średnicę i długość (ilość)?

Tak. Zasilanie ma większą średnicę niż powrót. Dodatkowo leci 3 przewód związany z oparami paliwa. Musisz wejść na kanał i pomierzyć wszystko dokładnie, z pamięci Ci raczej nikt nie powie

• Użytkownik archiwalny

fi zew zasilenia okolo 8mm, powrotu 6,5mm, ścianka 1mm w obu przypadkach, ale mam mk5, niby powinno być to samo, ale zmierz sobie na aucie, nie musisz pod auto włazić, przy ścianie grodziowej koło wtrysku zmierz.

• Użytkownik archiwalny

Solidne i tanie przewody są do kupienia u gazowników - miedź powlekana - 6mm i 8mm - rozmiarowo pasują.
    Są w hurtowniach z zaopatrzeniem warsztatów i powinny być na alledrogo.
    A ile... metr, kanał i do dzieła

Log in to reply