[SS mkV] uszczelka szyby

• Użytkownik archiwalny

Witam potrzebuję nową uszczelkę od strony kierowcy i pasażera (ta na zdjęciu) ponieważ jak mam zaparowane szyby to gdy otworzę i zamknę okno szyba nie jest czysta. Zresztą dostaje się do drzwi woda gdy pada i centralny zamek jest podatny na zalanie. Gdzie zakupie takową uszczelkę i jaki to jest koszt.

Pozdrawiam

• Użytkownik archiwalny

ASO i sprzedawcy na allegro (tutaj trzeba wykazać się przy poszukiwaniach, ale da się)
    Koszt - jak podzwonisz to będziesz znał

• Użytkownik archiwalny

tez by mi sie przydala ta uszczelka bo wogole juz u mnie nie trzyma :P:P

popytam sie u mnie w okolicy moze znajde tego wiecej xD

• Użytkownik archiwalny

Ja też chce 2 takie i tak samo do tylnych szyb uchylnych by sie przydały.

• Użytkownik archiwalny

mam takie uszczelki tylko z drzwi używanych. Ktoś reflektuje?:)

• Użytkownik archiwalny

ASO i sprzedawcy na
    allegro (tutaj trzeba wykazać się przy poszukiwaniach, ale da się)

No właśnie strasznie z tym trudno używane to może jeszcze bym dorwał ale nowe? Nie ma

Koszt - jak
    podzwonisz to będziesz znał

hehe

• Problem brudnej szyby jest prosty - zdjąć usczelkę(w sumie listwe)dokładnie wyczyscić taką piankę / gąbkę(zobaczysz takie miękkie ). A na przeciek to myślę że wystarczy ją podgiąć, nie za mocno bo może ciężej chodzić.

• Jak kiedyś pytałem się w serwisie o uszczelki szyb to 180zł chcieli za komplet do jednej szyby na jedną stronę, bez względu do której to szyby

Najlepiej to by był wyrwać takie z jakiegoś mk5 rozbitego ale drzwiowych nie chcą sprzedawac bez samych drzwi

• Użytkownik archiwalny

Jak kiedyś pytałem
    się w serwisie o uszczelki szyb to 180zł chcieli za komplet do jednej szyby na jedną
    stronę, bez względu do której to szyby
    Najlepiej to by był
    wyrwać takie z jakiegoś mk5 rozbitego ale drzwiowych nie chcą sprzedawac bez samych
    drzwi

Chcą, chcą. Kiedyś kupiłem na alledrogo. W sumie chłop nie wiedział o co mi chodzi i przysłał wszystkie gumowe jakie są w drzwiach i na budzie
    Mi za same do prowadnic szyb parę lat temu walnęli 480PLN/szt. w ASO, więc motywację do szukania miałem sporą.

Log in to reply