Wymiana foteli.

• Użytkownik archiwalny

Witam,
    jako,że jestem nowy na forum pozwolę sobie się przedstawić: jestem Hubert, jestem posiadaczem Swifta z 2005r 1.3 hatch.5d, mieszkam w Walii.
    Jeżdżę swiftem krótko, zaledwie tydzień, w zasadzie nie mam zastrzeżeń,autko fajne, nadspodziewanie przestronne wewnątrz z jednym małym mankamentem - przednie fotele.
    Naprawdę, nie mam pojęcia jak je ustawić by było wygodnie, wiem, że to małe auto i tanie więc nie można wymagać aby było wyposażone w dobre siedzenia, więc wpadłem na pomysł, aby wymienić je na coś wygodniejszego i tu właśnie liczę na Waszą pomoc, być może ktoś z was ma już takowe doświadczenie i wie jakie siedzenia pasują bez większych przeróbek, lub ewntualnie, jakich przeróbek lub patentów wymagają, proszę o poradę, nie mam sprecyzowanych preferencji jeśli chodzi o markę i model ''dawcy'', limitują mnie tylko problemy techniczne nie do przeskoczenia w warunkach garażowych.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam
    Hubert

• Użytkownik archiwalny

Witam,
    jako,że jestem nowy
    na forum pozwolę sobie się przedstawić: jestem Hubert, jestem posiadaczem Swifta z
    2005r 1.3 hatch.5d, mieszkam w Walii.
    Jeżdżę swiftem
    krótko, zaledwie tydzień, w zasadzie nie mam zastrzeżeń,autko fajne, nadspodziewanie
    przestronne wewnątrz z jednym małym mankamentem - przednie fotele.
    Naprawdę, nie mam
    pojęcia jak je ustawić by było wygodnie, wiem, że to małe auto i tanie więc nie
    można wymagać aby było wyposażone w dobre siedzenia, więc wpadłem na pomysł, aby
    wymienić je na coś wygodniejszego i tu właśnie liczę na Waszą pomoc, być może ktoś z
    was ma już takowe doświadczenie i wie jakie siedzenia pasują bez większych
    przeróbek, lub ewntualnie, jakich przeróbek lub patentów wymagają, proszę o poradę,
    nie mam sprecyzowanych preferencji jeśli chodzi o markę i model ''dawcy'', limitują
    mnie tylko problemy techniczne nie do przeskoczenia w warunkach garażowych.
    Z góry dziękuję i
    pozdrawiam
    Hubert

Może takie z wersji Sport? Są nieco inne, fajnie trzymają, jak dla mnie całkiem wygodne

• Użytkownik archiwalny

Może takie z wersji
    Sport? Są nieco inne, fajnie trzymają, jak dla mnie całkiem wygodne

Potwierdzam

• Użytkownik archiwalny

Potwierdzam

Pytanie właśnie tylko czy wejdą do GTi bo jak tak to by była fajna modyfikacja

• Użytkownik archiwalny

Pytanie właśnie
    tylko czy wejdą do GTi bo jak tak to by była fajna modyfikacja

przecież kolega chce to włożyć do 2005
    Tobie znudziły się już skórzane fotele, że tak pytasz z ciekawości

• Użytkownik archiwalny

przecież kolega
    chce to włożyć do 2005
    Tobie znudziły się
    już skórzane fotele, że tak pytasz z ciekawości

O nie - są świetne
    Ale zawsze problemem siedzeń w GTi była ich wysokość - mi do połowy głowy sięgają
    Ja myślę ogólnie o możliwości zaadoptowania siedzeń z SSS do SSGTi - czy jest to technicznie wykonalne - tak wiesz - dla potomnych

• Użytkownik archiwalny

Sport był 3d czyli składane fotele, będą inne prowadnice (przesuwne). dodatkowo kwestia czy są teraz poduszki boczne bo Sport je miał w standardzie. wszystkie SF i Splashe mają takie same fotele, sx bardzo podobne. Pomyśl jeszcze o fotelach z Swifta model 2011 (są jak dla mnie lepsze).
    z innych rozwiązań - czy masz w okolicy jakiegoś tapicera który obszyje ci fotele stosując inaczej wyprofilowane pianki ale to rzeźba.

Pzdr

• Użytkownik archiwalny

O nie - są świetne

a już myślałem i miałem pytać ile za nie

Ale zawsze
    problemem siedzeń w GTi była ich wysokość - mi do połowy głowy sięgają

oj tam, oj tam

Ja myślę ogólnie o
    możliwości zaadoptowania siedzeń z SSS do SSGTi - czy jest to technicznie wykonalne

• tak wiesz - dla potomnych

pewnie bez przerabiania prowadnic nie da rady

Sport był 3d czyli
    składane fotele, będą inne prowadnice (przesuwne).

chyba że będzie pure jdm i dorwie z JPN fotele od SSS - tam jest 5D

• Użytkownik archiwalny

a ile moga kosztowac fotele przednie do mkIII od gti, jaka bedzie rozsadna cena? w stanie dobrym nie podarte

• Użytkownik archiwalny

a ile moga
    kosztowac fotele przednie do mkIII od gti, jaka bedzie rozsadna cena? w stanie
    dobrym nie podarte

tyle ile jesteś w stanie za nie dać taka prawda
    Popatrz sobie na alle i na giełdzie, to zobaczysz ile.

• Użytkownik archiwalny

od 100-500zł zależy jak trafisz
    lepsze są s MK 2 lepszy materiał

• Użytkownik archiwalny

od 100-500zł zależy
    jak trafisz
    lepsze są s MK 2
    lepszy materiał

Albo niewyciuchrane z MKV

• Użytkownik archiwalny

Będę miał fotele z mk3 do sprzedania jak ktoś chce, tylko muszę je złożyć, została naprawiona gąbka, załatane przetarcie materiału i wyprane na zero. Wiec w sumie niezły stan naprawdę. Z tylna kanapa chciałbym za nie 250zł.

• Użytkownik archiwalny

Będę miał fotele z
    mk3 do sprzedania jak ktoś chce, tylko muszę je złożyć, została naprawiona gąbka,
    załatane przetarcie materiału i wyprane na zero. Wiec w sumie niezły stan naprawdę.
    Z tylna kanapa chciałbym za nie 250zł.

to nie giełda

• Użytkownik archiwalny

spokojnie jak beda poskładane to sie na giełdzie napewno pojawia.

• Użytkownik archiwalny

od 100-500zł zależy
    jak trafisz
    lepsze są s MK 2
    lepszy materiał

Ewentualnie mogę sprzedać komplet razem z boczkami pod większe głośniki