[mk3] Zawieszenie w GTi

• Użytkownik archiwalny

Szukam szukam i nie mogę wyszukać. No więc pytam:
    Czy zawieszenie do GTi podejdzie z innego Swifta?

Ogólnie celuje w najtańszy zawias na czas śniegu w tym sezonie więc proszę o porady

• Użytkownik archiwalny

To teraz razem z zimówkami wrzucasz zawias zimowy?

• Użytkownik archiwalny

Prawdopodobnie tak I tak przyjdzie na wiosnę lepszy zawias, który (mam nadzieje) będzie się nadawał na zimę Ale na razie coś innego muszę wsadzić bo nie wyjadę z podwórka w zimę

• Użytkownik archiwalny

Zostaawww,przynajmniej nie będziesz mówił,że zima zaskoczyła drogowców bo sam se będziesz odśnieżał drogę

A wracając do pytania to moim zdaniem powinno podejść ale ja za krótko na forum jestem...

• Użytkownik archiwalny

a z ciekawosci co masz teraz? mozesz zawsze z jakeigos litra po groszach kupic.
    Trzeba wjazd przerobic i tyle:D

• Użytkownik archiwalny

Co teraz mam to już było gadane - nie wiem ;p
    A dokładniej to odpowiedź na pytanie "jakie sprężyny ?" odpowiadam profesjonalnie (jak poprzedni właściciel xD ): Czerwone

To od litra mogę bez problemu wsadzić cały zawias? Nie będzie za miękki? (nie siądzie za bardzo przez różnice w masie?)

Wjazd jak wjazd a reszta drogi? ;p Odgarniać wszystkim sąsiadom nie będę ulicy ^^

• Użytkownik archiwalny

To od litra mogę
    bez problemu wsadzić cały zawias? Nie będzie za miękki? (nie siądzie za bardzo przez
    różnice w masie?)

Zawias z litra jest hmm dość bujający ale coś za coś albo kupujesz porządny zawias do GTi albo idziesz w półśrodki

• Użytkownik archiwalny

Zawias z litra jest
    hmm dość bujający ale coś za coś albo kupujesz porządny zawias do GTi albo
    idziesz w półśrodki

Jak buja to może przynajmniej moje plecy i tyłek odpoczną przez zimę hehe

Tak jak już mówiłem, porządny zawias przyjdzie na wiosnę dopiero

• Jak masz zmieniać zawias na wiosnę to chyba nie ma już sensu bawić się w kupno i montaż sprężyn od 1.0/1.3 8V... Jakoś się przemęczysz

• Użytkownik archiwalny

Jak buja to może
    przynajmniej moje plecy i tyłek odpoczną przez zimę hehe

to możemy się autami zamienić na zimę

• to możemy się
    autami zamienić na zimę

I to jest słuszna koncepcja!

A nie możesz się Dajmosku zamienić z kolegą na zawieszenie?

Na wiosnę i tak kupuje nowy zestaw sprężyn

• Użytkownik archiwalny

Jak masz zmieniać
    zawias na wiosnę to chyba nie ma już sensu bawić się w kupno i montaż sprężyn od
    1.0/1.3 8V... Jakoś się przemęczysz

Chciałbym wierzyć, że się mogę przemęczyć Może histeryzuje bo nie mam miski olejowej 3cm nad ziemią jak większość Golfów ale zderzak mi wisi niecałe 9cm nad ziemią i wątpię, że to przetrwam. A lepiej, żeby w zimę trochę się gibał niż jak na każdym zakręcie miałby mnie tyłek wyprzedzać. No i jeszcze sprawa opon. Grubszej niż 55 aktualnie 185/55 14) nie wsadzę bo nie ma miejsca

• Użytkownik archiwalny

A nie możesz się
    Dajmosku zamienić z kolegą na zawieszenie?
    Na wiosnę i tak
    kupuje nowy zestaw sprężyn

dzięki, w tym roku mam zamiar pojeździć trochę w góry na narty a nie chciałbym się co chwile gdzieś wieszać tudzież zakopywać,off road litra ma swoje zalety

• Użytkownik archiwalny

Dajesz Dajmos, zamieniamy się furami na pół godzinki i może się skusisz xD

• Użytkownik archiwalny

Dajesz Dajmos,
    zamieniamy się furami na pół godzinki i może się skusisz xD

ale zatankuj go do pełna

• Użytkownik archiwalny

Do pełna? A wiesz ile to waży? Potem będziesz pisał na forum, że moje GTi nie jedzie hehe

• Użytkownik archiwalny

Do pełna? A wiesz
    ile to waży? Potem będziesz pisał na forum, że moje GTi nie jedzie hehe

przez pół godziny trzeba intensywnie przetestować ten zawias,żeby nie brać kota w worku

dobra,koniec bo żeśmy zrobili dobry OT

• Użytkownik archiwalny

Chciałbym wierzyć,
    że się mogę przemęczyć Może histeryzuje bo nie mam miski olejowej 3cm nad ziemią
    jak większość Golfów ale zderzak mi wisi niecałe 9cm nad ziemią i wątpię, że to
    przetrwam. A lepiej, żeby w zimę trochę się gibał niż jak na każdym zakręcie miałby
    mnie tyłek wyprzedzać. No i jeszcze sprawa opon. Grubszej niż 55 aktualnie 185/55
    14) nie wsadzę bo nie ma miejsca

Znam ten ból, w golfie mam tak nisko, że teraz ciężko mi jest tak w brame wycelować żeby nie zahaczyć o ten bolec na środku podmurówki, chociaż nie mam miski olejowej 3 cm nad ziemią Generalnie jakby swift mi zostawał to bym się bardzo chętnie zamienił na zawias

• Użytkownik archiwalny

jakbys wiedzial co masz za zawias moze bysmy cos pomysleli..;] choc siedzil ladnie trzyma sie dobrze gleby i nie kolysze? same springi masz na seryjnych amorkach?

• Użytkownik archiwalny

Siedzi ładnie i ugina się z bólem bo twardy ;p Także można wozić węgiel xD Kiedyś gdzieś podawałem jedynie jakieś numery z amorków bo tylko tyle udało mi się odczytać z nich. Jak go ściągne w końcu to pokażę co to za wynalazek

Log in to reply