Pomoc w doborze felgi....

• Użytkownik archiwalny

Witam
    Czy ta felga podpasuje do GTi? napisane jest na niej: 6Jx14H2 45 00 ET a obok tego ET narysowany kwadrat.

• Użytkownik archiwalny

Witam
    Czy ta felga podpasuje do GTi? napisane jest na niej: 6Jx14H2 45 00 ET a obok tego ET narysowany
    kwadrat.

4. Jakie felgi można założyć do Swifta
    Standardowa felga ma rozmiar 13*4,5" (średnica/szerokość [cale]). Do Swifta będą pasowały felgi o rozstawie śrub 4x114,3mm i ET (wymiar offsetowy - czyli odsadzenia felgi) 35-38mm. Maksymalna średnica w seryjnym aucie z jaką się spotkaliśmy to 16". Lepiej unikać felg o szerokości większej niż 7" choć przy odpowiednim ET 7,5" także mogą wejść.

• Użytkownik archiwalny

4. Jakie felgi można założyć do Swifta
    Standardowa felga ma rozmiar 13*4,5" (średnica/szerokość [cale]). Do Swifta będą pasowały felgi
    o rozstawie śrub 4x114,3mm i ET (wymiar offsetowy - czyli odsadzenia felgi) 35-38mm.
    Maksymalna średnica w seryjnym aucie z jaką się spotkaliśmy to 16". Lepiej unikać felg o
    szerokości większej niż 7" choć przy odpowiednim ET 7,5" także mogą wejść.

czytalem to...ale w dalszym ciagu niewiem...

• Użytkownik archiwalny

czytalem to...ale w dalszym ciagu niewiem...

Ja mam w swoim gti fele 14 cali średnicy 6 cali szerokości i Et 40 i pasuje jak ulał. Twoje przy rozsądnej szerokości opony zapewne też będą pasować

• Użytkownik archiwalny

Ja mam w swoim gti fele 14 cali średnicy 6 cali szerokości i Et 40 i pasuje jak ulał. Twoje przy
    rozsądnej szerokości opony zapewne też będą pasować

do tego opona 175/60 r14 -mam nadzieje ze to rozsadny rozmiar ...a przy ET45 felga bedzie mocniej wystawac na zewnatrz auta czy wsunie sie jak gdyby do srodka ?

• Użytkownik archiwalny

do tego opona 175/60 r14 -mam nadzieje ze to rozsadny rozmiar ...a przy ET45 felga bedzie
    mocniej wystawac na zewnatrz auta czy wsunie sie jak gdyby do srodka ?

ET 40 wystaje na zewnątrz bardziej niż ET 45. Zanim se je kupisz to przymierz do auta żeby nie być rozczarowany.

• Użytkownik archiwalny

ET to najprosciej mowiac glebokosc chowania sie felgi w piascie. Im ET jest wieksze tym felga schowa sie bardziej. Trzeba uwazac nie tylko na to aby nie bylo za male i nie wystawalo poza obrys auta ale takze zeby nie bylo za duze i nie obcieralo o zaciski klockow hamulcowych.

Log in to reply