Co dziś dłubałem w VAGu

• Użytkownik archiwalny

Witam pomyślałem o tym by stworzyć temat dotyczący, napraw samodzielnych autek którymi jeździmy. Podobny do tego który założył kolega chris2233.

Wpisujcie się drodzy dłubacze.

Tak wiec dzisiaj wymieniłem podświetlanie zegarów w golfie, wyrzuciłem standardowe żaróweczki mgliście podświetlające zegarki a wstawiłem diody LED w ich miejsce, obecnie nie narzekam już na słabe podświetlanie zegarów.

• Użytkownik archiwalny

Witam pomyślałem o
    tym by stworzyć temat dotyczący, napraw samodzielnych autek którymi jeździmy.
    Podobny do tego który założył kolega chris2233.

Tylko popraw tytuł wątku, bo razi to "długałem".

Tak wiec dzisiaj
    wymieniłem podświetlanie zegarów w golfie, wyrzuciłem standardowe żaróweczki
    mgliście podświetlające zegarki a wstawiłem diody LED w ich miejsce, obecnie nie
    narzekam już na słabe podświetlanie zegarów.

Masz może foty "przed" i "po" wymianie?
    Mam na myśli "jakość" świecenia.

• Użytkownik archiwalny

Niby nic nie wymieniłem ale wyprałem tapicerkę więc jakaś zmiana na plus jednak zaszła

• Niestety, obecnie nie dłubię, ale mogę się pochwalić co dłubałem kiedyś

Absolutnie wszystkie modyfikacje robiłem własnymi rękoma

Od tego się zaczęło:

a tak wyglądał w chwili sprzedaży

Były też zegary własnej produkcji:

Te natomiast były z Golfa 4, wszystko w nich działało, za wyjątkiem tego, że strasznie przekłamywało prędkość (podobno można wyregulować to VAGiem, ale odpuściłem sobie).

Jak na dresowóz to chyba nie prezentował się najgorzej?

• Użytkownik archiwalny

No przyznać muszę ze pomysł z zegarami od Golfa 4 jest fantastyczny. To fotka z czytelnością zegarów po wymianie

Edyta . golfik przeszedł przegląd bez żadnych problemów, wspolnie z ojcem planuje zakonserwować przed zimą trójeczkę. W piątek był na hamowni rezultat z pomiarów mocy to 92KM i 198Nm momentu obrotowego. Jak na 14letni silnik 1.9TDi to chyba nieźle

Edyta 26 listopad 2011. Wymiana klocków przód na DELPHI, koszt 89zl, czas pracy 1h.

Log in to reply