bicie kierownicy podczas jazdy

• Użytkownik archiwalny

witam
    mam problem, podczas jazdy frytka bije mi kierownica. To bicie nie jest zawsze,czasem jak jade szybko i jak wolno,ale nie zawsze. Nie wiem czy codzi o drazki,bo jak zmienialem opony to jak zagladalem pod auto to wszystko bylo ok. Prosze o pomoc.
    Dzieki.

• Użytkownik archiwalny

witam
    mam problem, podczas jazdy frytka bije mi kierownica. To bicie nie jest zawsze,czasem jak jade
    szybko i jak wolno,ale nie zawsze. Nie wiem czy codzi o drazki,bo jak zmienialem opony to
    jak zagladalem pod auto to wszystko bylo ok. Prosze o pomoc.
    Dzieki.

może koła biją albo drążki do wymiany

• Użytkownik archiwalny

A kola na pewno dobrze wywazone?

• Użytkownik archiwalny

kola nie bija bo wczoraj byly wywazane, dzisiaj odkrecilem kolo i zdjalem piaste. Poprzegladalem stan lozysk i poloski,ale wporzadku, drazki tez ok i sam nie wiem bo jak zlozylem zpowrotem i zrobilem test drive`a ok 20km to nic nie bylo slychac. Zobacze co bedzie za pare dni...

Dzieki za odzew.

• Użytkownik archiwalny

witam
    mam problem, podczas jazdy frytka bije mi kierownica. To bicie nie jest zawsze,czasem jak jade
    szybko i jak wolno,ale nie zawsze. Nie wiem czy codzi o drazki,bo jak zmienialem opony to
    jak zagladalem pod auto to wszystko bylo ok. Prosze o pomoc.
    Dzieki.

moim zdaniem poprostu kola zle byly przykrecone, naprawde waznym jest aby zrobic to dokladnie bez pospiechu puki auto jeszcze jest podniesione i zanim dociagniemy sruby po opuszczeniu, sam nie raz spotkalem sie z takim zjawiskiem gdy zakladalem kola....

Log in to reply