Wrocław - prostowanie felg aluminiowych, gdzie się udać?

• Użytkownik archiwalny

Witam

J.w. Gdzie we Wrocławiu porządnie i w rozsądnej cenie prostują felgi aluminiowe ? Jakiś czas temu jedna delikatnie mi się skrzywiła i powyżej 120km/h czuć bicie na feldze .

Za odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję .
    Pozdrawiam

• Witam
    J.w. Gdzie we
    Wrocławiu porządnie i w rozsądnej cenie prostują felgi aluminiowe ? Jakiś czas
    temu jedna delikatnie mi się skrzywiła i powyżej 120km/h czuć bicie na feldze .
    Za odpowiedzi z
    góry serdecznie dziękuję .
    Pozdrawiam

Ja zmieniam i wyważam opony w zakładzie na ulicy Karmelkowej. Zakład znajduje się w domku jednorodzinnym naprzeciw innego, duużego zajmującego się niby tym samym (jadąc w stronę ul. Czekoladowej od ulicy Grabiszyńskiej - niemal sama Klecina). Pan zajmuje się również prostowaniem felg i jest uczciwy, jeśli nic nie uda się zrobić to o tym poinformuje, a nie będzie "cudaczył".

• Zdecydowałeś się już na warsztat???

• Użytkownik archiwalny

Dzięki za odpowiedź, prosiłbym o dokładny adres, to może uda mi się podjechać nawet dzisiaj.

Pozdrawiam

• Użytkownik archiwalny

Dzięki za
    odpowiedź, prosiłbym o dokładny adres, to może uda mi się podjechać nawet dzisiaj.
    Pozdrawiam

Kriss jak byś był w Cz-wie to dam Ci namiary

• Dzięki za
    odpowiedź, prosiłbym o dokładny adres, to może uda mi się podjechać nawet dzisiaj.
    Pozdrawiam

Hmm dokładny adres.... Powiem szczerze, że nie znam, a ostatnio nie jeżdżę w tamtym kierunku... Najłatwiej jest tam trafić jadąc od strony Kleciny ulicą Wałbrzyską (uwaga na remont i objazd). Następnie miniesz po Twojej prawej stronie kościół i ten zakład będzie pierwszym z lewej strony jaki zobaczysz, mieści się w domku jednorodzinnym, a otoczony jest oponami. Naprzeciw znajduje się inny sporo większy...

Edyta: jeśli mi się uda, jutro podam Ci dokładny adres...

• Tu jest dokładny adres ---> KLIK

• Użytkownik archiwalny

Byłem, wyprostowane, wyważone, faktycznie fajny warsztacik . Felga była zósemkowana, musiałem ją trafić również bokiem . Pojutrze będę miał okazję przetestować w dłuższej trasie to będę wiedział, jak jest zrobione .

Dzięki wielkie za pomoc i pozdrawiam .

• Byłem,
    wyprostowane, wyważone, faktycznie fajny warsztacik . Felga była zósemkowana,
    musiałem ją trafić również bokiem . Pojutrze będę miał okazję przetestować w
    dłuższej trasie to będę wiedział, jak jest zrobione .
    Dzięki wielkie za
    pomoc i pozdrawiam .

Proszę bardzo

Log in to reply