urząd celny wzywa na kontrol- kiedy?? (b. wazne)


 • Użytkownik archiwalny

  powiedzcie mi w jakich sytuacjach urząd celny wzywa na kontrol,
  bo jest taka sprawa, wszyskite papiery są legalne, tylko facet który jest podany ze przywiózł to auto z zagranicy powiedział ze w razie czego on sie nie przyzna ze to zrobił tylko powie ze nie zna mnie, czy moge meic z tego powodu jakieś problemy?? prosze o odpowiedz bo to bardzo ważne dla mnie:/:/:/ • Ke?
  Nic nie rozumiem <img src="/images/graemlins/hmm.gif" alt="" />


 • Użytkownik archiwalny

  sorki to tak ze stresu, moze nie dokładnie napisalam, <img src="/images/graemlins/jezor.gif" alt="" /> chodzi mi o kontorl z urzędu celnego, w jakich przypadkach mogą wzywać i czy wogle sie zdarza? chodzi o samochód zakupiony sporwadzony z wloch, któy ma wszystkei papiery tylko fscet od lawety nei waidomo dlaczego, rząda zmiany danych w celnym ( co jest największa glupotą bo mozna tym narobić sobie problemów - tak słyszalam) i poprostu ju z nie wiem co robić i mysleć o tym:/ czy jakby go wezwali a on nie przyznal sie do tego ze przywiózł to auto to czy mialabym jakieś problemy?
  p.s. no teraz toche jaśniej czy coś jeszcze źle??? (:P) • Widzisz, wszystko zależy od tego co jest na akcie kupna-sprzedaży. Taki dokument musi być w dokumentach. Jeżeli wystawiony jest na "holownika" to może on sobie "się nie przyznawać". Jeżeliwystawiony jest na inna osobę, to "holownik" spełnił jedynie rolę przewoźnika.
  Musiała bys dokładnie opisać jak wyglądała transakcja zakupu samochodu w Italii. Wtedy moooooże coś się poradzi.
  Ale jak mówi przysłowie: "ranek mądrzejszy od wieczora" porozmawiamy jutro.
  <img src="/images/graemlins/30.gif" alt="" />


Log in to reply