Propozycja zainspirowana wątkiem "Widziany / widziana"

• Jako że pojawiają się wątki pt. "widziałem kogoś, kto jechał Tico", albo "widziałem Tico - może ktoś od nas"... Na dobrą sprawę każdy może coś takiego napisać, bo Ticolotów są na drogach ilości hurtowe - jedne ładnie utrzymane, inne tuż przed ostatnią drogą do huty...

Złośnik ma swoje oznaczenie klubowe - ale może wzorem kącików tematycznych (markowych) na Autokąciku udałoby się przeprowadzić akcję "ramkową" - tzn. zaprojektować i rozprowadzić ramki klubu DU Tico? Koszt takich ramek sięga maksymalnie kilkunastu PLN z przesyłką (przy większych zamówieniach).

No chyba, że tego typu oznakowanie jest, tylko ja nie zauważyłem

Co Wy na to?

• Jako że pojawiają
    się wątki pt. "widziałem kogoś, kto jechał Tico", albo "widziałem Tico - może ktoś
    od nas"... Na dobrą sprawę każdy może coś takiego napisać, bo Ticolotów są na
    drogach ilości hurtowe - jedne ładnie utrzymane, inne tuż przed ostatnią drogą do
    huty...
    Złośnik ma swoje
    oznaczenie klubowe - ale może wzorem kącików tematycznych (markowych) na Autokąciku
    udałoby się przeprowadzić akcję "ramkową" - tzn. zaprojektować i rozprowadzić ramki
    klubu DU Tico? Koszt takich ramek sięga maksymalnie kilkunastu PLN z przesyłką (przy
    większych zamówieniach).
    No chyba, że tego
    typu oznakowanie jest, tylko ja nie zauważyłem
    Co Wy na to?

Pomysł ciekawy, tylko, że ja już pozbyłem się tico... Poczekajmy na opinie innych użytkowników, jakkolwiek idea zacna

• Użytkownik archiwalny

Pomysł ciekawy,
    tylko, że ja już pozbyłem się tico...

A cóż to komu przeszkadza?

• A cóż to komu
    przeszkadza?

Komuś jednak może przeszkadzać, taki kraj

• Użytkownik archiwalny

Ja mam naklejkę na szybie także wiadomo że "zlosnikiowy funfel"
    Ja tam mogę sobie takie ramki zakupić, nie mam nic przeciwko

• Użytkownik archiwalny

Ja mam naklejkę na