dziwne pukanie z tyłu


 • Użytkownik archiwalny

  Witam ,nie znalazłem wątku odpowiadającemu mojej usterce, a mianowicie gdy jadę po niewielkich wybojach (sam)to słyszę z tyły lewa strona pukanie często,jak jedzie ktoś z tyłu to pukanie jest rzadko ale jednak ,jak popada deszcz i wjadę w jakąś dużą kałużę to w tedy po jakimś czasie ustaje pukanie ale po kilku dniach znowu to samo (wyrzuciłem z bagażnika wszystko co mogłoby wydawać takie dzwięki albo mogło się obijać ale to nie od tego) ,co to może być?? dodam że prędkość nie ma znaczenia bo i tak puka przy każdej.


 • Użytkownik archiwalny

  gdy jadę po niewielkich wybojach (sam)to słyszę z tyły lewa strona pukanie

  U mnie objawy były takie same. Winna była tylna sprężyna. Opis Tutaj • U mnie objawy były takie same. Winna była tylna sprężyna. Opis Tutaj

  Moze to byc tez wina zuzytej tulejki/tulejek wahaczy tylnych.


 • Użytkownik archiwalny

  Witam ,nie znalazłem wątku odpowiadającemu mojej usterce, a mianowicie gdy jadę po niewielkich
  wybojach (sam)to słyszę z tyły lewa strona pukanie....

  Na początek warto sprawdzić stan wszystkich gum w tylnim zawieszeniu, j/w tuleje na wahaczach, na amortyzatorach, itp. a może po prostu hałasują elementy wydechu! Czasami złudnie zdaje się że coś się tłucze z jednej strony a okazuje się zupełnie inaczej.


 • Użytkownik archiwalny

  Glupia sugestia- wiem- ale u mnie to bylo to jesli chodzi o stuki z tylu- czy masz dokrecone jak nalezy kolo zapasowe ?? <img src="/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pisales o bagazniku a kolo jest nijako pod nim wiec dlatego zrzedze <img src="/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


 • Użytkownik archiwalny

  Witam ,nie znalazłem wątku odpowiadającemu mojej usterce, a mianowicie gdy jadę po niewielkich
  wybojach (sam)to słyszę z tyły lewa strona pukanie często,jak jedzie ktoś z tyłu to pukanie

  Byłem u kumpla na kanale i loookneliśmy tam troche, to jest sprężyna do wymiany.Dziękuje wszystkim za pomoc w naprowadzeniu na usterke i pozdrawiam.


Log in to reply