Gniazdko światła przeciwmgielnego


 • Użytkownik archiwalny

  Witam,
  Przestało mi świecić światełko przeciwmgielne. Okazało się, że gniazdko jest mocno przerdzewiałe, ukruszyło się coś, że nie da się nawet wsadzić nowej żarówki. Czy można takie nowe gniazdko gdzieś kupić ? Jeśli tak, to gdzie ? bo obawiam się, że w zwykłym sklepie motoryzacyjnym raczej nie będzie...


 • Użytkownik archiwalny

  bo obawiam się, że w zwykłym
  sklepie motoryzacyjnym raczej nie będzie...

  poszukaj podobnej oprawki w najgorszym wypadku przylutuj przewody do żarówki


 • Użytkownik archiwalny

  Cześć.
  Ewentualnie pozostaje takzwany "SZROT".Byłem na takowym szukając przycisku drzwiowego (tego, który włącza lampkę w autku). Dostałem bez problemu <img src="/images/graemlins/smile.gif" alt="" />"Szrot" zupełnie przeciętny, najlbiższy, który mialem w okolicy a Ticusiów (ZDRUZGOTANYCH) stalo 5 szt.
  W takich miejscach też warto poszukac i często dostaniesz drobny element za darmo. Tak było w przypadku przycisku o którym pisz wyżej.

  • Włascieciel powiedział: "a wyjmij sobie z któregoś" i o zapłacie nie chcial sluchać nawet gdy wciskałem mo 10pln na siłę.
   Są jeszcze dobrzy ludzie na świecie <img src="/images/graemlins/serce.gif" alt="" />Pozdro <img src="/images/graemlins/uklon.gif" alt="" />.

 • Użytkownik archiwalny

  Sprawa załatwiona, kupiłem w końcu całą lampę (29 zł), elektromechnik założył za 30 zł (były problemy z przewodami, musiał coś ucinać i lutować). W samej lampie było i to gniazdko i nawet żarówka. Teraz mi mocniej nawet świeci niż zwykła tylnia lampa <img src="/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


 • Użytkownik archiwalny

  Teraz mi mocniej nawet świeci niż zwykła tylnia lampa

  Bo to ma takie zadanie spełniać <img src="/images/graemlins/skromny.gif" alt="" />

  Co do kosztów ... wyszło Cie wymiana żarówy za 60zł <img src="/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />


Log in to reply